Czechgun Gladiator .45 SCP # 2-ranový perkusák na "nosenie"

JaAN
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 7 years 7 months

Czechgun Gladiator .45 SCP # 2-ranový perkusák na "nosenie"

Príspevok od používateľa JaAN »

Ahoj,
videli ste uz toto - http://www.czechguns.com ?
Ide o dvojranovu perkusnu pistol. Propaguju to ako ucinnu zbran na obranu, na ktoru netreba ZP. Sfleku by som to zakazal. Cena - cez 400eur - aspon si to nekupi kazdy nastrocny z vreckoveho. Uz teraz je vela mladych, co robia pichoviny z plynovkami... Z tymto budu robit co? Strielat po kamaratoch ked im daju facku alebo preberu frajerku?
Prílohy
perkusna kokotina.PNG
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Neprehanaj clovece, vsak mas bezne dostupne deringery za este mensiu cenu a zijeme...
JaAN
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa JaAN »

Klasicke perkusne deringery nie su moc vzhladovo atraktivne.. Nemaju nijako riesenu bepecnost na nosenie a hlavne ich nikto takto nepropaguje...
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

JaAN
Co konkretne by si chcel zakazovat? Zabijat? Ublizovat na zdravi? Nebezpecne sa vyhrazat? Ohrozovat inych? Sak to je zakazane, dokonca trestne!!!! A pretchadzat treba tak, ze si vychovame svoje deti a nie ze sa budeme dovolavat dalsich nezmyselnych zakazov. V podstate najcastejsie pouzivana zbran v ramci sporov medzi ludmi je kuchynsky noz. Nechces radsej tie zakazat? :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Arcanus
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Arcanus »

Predáva to nejaký obchod aj v SR?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Pracuje sa na tom.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Cas 0:55 - namerane parametre strelby:
https://www.youtube.com/watch?v=nhZWsceVG-8
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Mne to teda normálne nepríde tiež, že sa takéto dá kúpiť len tak cez net. Niekde na youtube som videl ako projektil po výstrele prešiel doskou len taký fukot. Ak jej toto v poriadku, tak ja zožeriem svoj ZP
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

tomas120: dobru chut :)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

tomas120 napísal:Mne to teda normálne nepríde tiež, že sa takéto dá kúpiť len tak cez net. ...
A to si ešte nevidel, jaky nožik sa dá kúpiť len tak cez net! Aj desiatich z nim podrežeš, ne iba dvoch netrafiš... :evil:
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Pod ťarchou informácií ktoré ako niekto napísal rozdýchavam, mi príde toto ako totálna čierna diera v zákone. Držiteľa ZP bude štát za chvíľu "obracať" po novom z každej strany, no na druhej strane niečo takéto si bude môcť obstarať hocaký ... Návod na použitie: nasypeme prach tak nejak primerane, kto prach nasype do jednej hlave dva krát, je idiot. :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=o8HfKwUm9JA
Tu nejde o dáke nože, či sekery. Tu je krásne vidno, že ten kto ide cestou zodpovedného a legálneho nadobudnutia zbrane, bude ťahať za sakra kratší povraz oproti niekomu kto si kúpi niečo takéto len na základe veku. O veciach ako je stopefekt, prieraznosť, vedomosť 18. ročného občana narábať zodpovedne so str. zbraňou, orientácia sa v elementárnej rovine v zákonoch, práca s nabíjaním a milión ďalších "detailov " ani nejdem rozoberať v tejto súvislosti. Možno sa toto začne brať vážne až dáky 18. ročný podnapitý idiot niekde na diskotéke s tým niekoho prizabije.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

tomas120: ak je niekto idiot ako idot sa spravat bude ci ma perkusak alebo nie. Ale ok na jednej strane sa tvoje argumenty daju akceptovat, na strane druhej co ked prepne tebe ako drzitelovi ZP a urobis to iste? Iste spekulujem, ale takto spekuluje mnoho ludi, ktori chcu nieco obmedzovat, lebo co ked? A co ked niekto zobere CO2 plynovku a niekomu vystreli oko? A co ked to niekto urobi prakom? Ked niekto chce spravit nieco zle tak to spravi a je mu jedno, ze to je zakazane, cesticku si najde. Ide o to mat vyvazeny sytem. Podla mna to nie je nejake zasadne porusenie rovnovahy, ale mozno sa mylim.
Naposledy upravil/-a vanto v 09 Nov 2017, 12:41, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

tomas120 napísal:totálna čierna diera v zákone
Nedaj sa vysmiať :roll:

Skús sa vo svojom svätom zápale zamyslieť nad tým, že podobné veci sú voľne dostupné už dlhé roky a ... a kde nič, tu nič. Reálna spoločenská nebezpečnosť nula celá nič. A kým to niekto nezačne umelo nafukovať v médiách (alebo napr. tu na WF), nikto s tým väčší problém ani mať nebude.

Posledné roky a aj súčasnosť nám pekne ukazujú, čo sú tie skutočné "čierne diery v zákone" a ako rýchlo a efektívne ich špekulanti vedia identifikovať a zneužiť.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Chlapi ale teraz vazne. Vam nepride nic divneho na tom, ze do vas moze poslat 18 rocny jedinec dvojstrel a potrebuje k tomu len mat vek a OP?
Je rozdiel mat pri sebe 6" repliku revolveru alebo nejaky iny tazko schovatelny perkus (existuju aj male modely, ale tie nie su tak atraktivne) a takuto specialne k sebeobrane vyrobenu zbran.
Viem, ze ak niekto chce zbran, tak si ju zadovazi a nic ho neodradi, ale takto to ulahcovat?
Mne osobne nie je prijemne, ze drzitel ZP musi absolvovat previerky, testy a skusky rozneho druhu a niekto preda zbran takmer rovnako ucinnu, mozno, nezrelemu a nepreverenemu cloveku a uplne legalne.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Zijem v krajine kde si 18 rocny moze kupit pusku.
Mal by som sa bat ist von?

Takto... zbrojak? Ano, som za.

Registracia zbrani? Nie, urcite nie. Lebo výsledkom je ze mame tie nase zeleza iba (asi kratkodobo) prenajate.
Peterson ma oznaci za anarchistu (co nie som :)) ale ano, radsej nech ma 18+ k tomu pristup nez aby to politici za 2-3 roky podla zoznamu zhabali.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"