gsg firefly .22

radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

gsg firefly .22

Príspevok od používateľa radec »

o tejto zbrani som tu nic nenasiel tak zakladam nove vlakno,vcera som sa stal majitelom gsg firefly(kopia sigsauer mosquito), povodne som siel kupit nieco ine ale uz to bolo predane a na gsg som dostal dobru cenu-200e. na moje sklamanie v baleni mate len jeden zasobnik, nalepku, cvicny naboj a silnejsiu pruzinu zaveru. zatial som vystrielal 200nabojov sb standard z toho raz mi chytilo nabojnicu do okna a raz pri poslednom vystrele neostal zaver vzadu. najvacsi problem vidim v tom ze cely blok s udernikom a poistkou ma v zavere volu,sice len minimalnu ale ma a cielnik je takisto prichyteny v tom bloku-tym padom sa s tym neda bohvieako presne strielat(na 20m sa da zmestit do 10cm). ked z ttoho budem mat vystrielane aspon 4-5000 podelim sa o dalsie skusenosti
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

A aby som nezabudol ma velmi dlhy reset a este dlhsi mrtvy chod spuste a v da to chce poriadnu silu pretlacit kohut
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Hm, jaka pekna pistolka vyzera byt, najviac nasere, ze ked toto vsetko zistis po kupe. Najlepsie asi kupovat pistolky, ktore si vies odskusat na strelnici alebo od znameho.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Dnes po cisteni som si vsimol vo vyvrte jamku,3x som kontroloval ci to niele nalepeny sajrajt ale je to vypadane.neviem to poriadne odfotit ale kazdopadne pojde na reklamaciu. Mate niekto skusenosti ako sa gsg stavia k reklamaciam?
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Odpoved z reklamacie: vasu reklamaciu sme dali preverit puskarskej dielni kde zbran vycistili,rozobrali.....reklamovana porucha vo forme mikroposkodenia vyvrtu,ktora vznikla prirodzenym opotrebovanim pocas pouzivania zbrane, nema vplyv na funkcnost a presnost zbrane.reklamacia na kyvanie cielnika nieje opodstatnena nakolko cielnik je odpruzeny pruzinkou- je to konstrukcne riesenie....... Takze podla trojpismenkovej firmy je vypadany vyvrt asi vlastnost a nie zavada....
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Obvyklé výhovorky, ale čo narobíš? Nepomôžeš si. Akurát možno pomôžeš iným, prípadným záujemcom. V ich mene dík za reporty.
:wink:
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"