Ruger Security-9

j.stefanik
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 2 years 11 months

Ruger Security-9

Príspevok od používateľa j.stefanik »

Zdravím. Rád by som sa Vás ako skúsenejších opýtal (prípade ak sa tu nájdete nejaký majiteľ) na názor na túto pištoľ, na koľko cena novej(cca 450e) je viac ako lákavá .
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Nepíšeš, na čo tú zbraň potrebuješ, takže ťažko odpovedať. Je to klasický lowcost Ruger, ktorý sa na nič nehrá. Čisto účelová zbraň na ochranu domácnosti a občasné nosenie, čo zaplatíš, to dostaneš.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Vaquero dobre hovorí. Ak by ťa zaujímali nejaké skúsenosti užívateľov, zrejme bude lepšie pozrieť sa po amerických fórach, pretože u nás (v SR a ČR) sa táto zbraň bude nachádzať zrejme len v počte pár kusov, takže nájsť niekoho, kto z nej má reálne niečo odbúchané, bude asi ťažšie.
Používateľov profilový obrázok
karci78
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 6 years 11 months

Príspevok od používateľa karci78 »

Búcha to dobre, mám ju doma, pravidelne z nej strieľam na strelnici. Je presná, nenáročná na krmivo.... Ares aj sypane s&b bez problémov.

Trochu sú problém zásobníky..podavac vnútri zásobníka odflakli,co ma trochu sklamalo u tejto firmy kedze mám od nich viac zbraní. Obcas sa stane že zásobník zadrží záver v streleckej pohotovosti a je v ňom ešte jeden náboj.proste predná časť podavaca je krátka a ked nie sú naboje dotlacene na koniec zásobníka tak sa predná časť podavaca moc zodvihne a skor zodvihne zachyt zaveru....proste len treba pri nabíjaní poriadne nabíjať... urobí to len občas,nieje to nič hrozné... možno 1 z 20-30 zásobníkov....

Inak ma nič iné nenapadá... ešte možno to ze nato tu nezoženies púzdro a čínske na glock 19 nepasuje...ale použiteľné je...ale ja ju nenosím... mám len E čko
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"