Pistole STAR

inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

presne tak, US eshopov je po mariu, zdaleka nie kazdy posiela do EU ale treba hladat a skusat, to iste ebay. Ked som nedostal co som chcel, pisal som rad radom maily predajcom na ebayi ci mi poslu tovar do SK a jeden mi poslal link na nejaky neznamy eshop. Dva tyzdne na to som mal postu od colnikov (na poste ale bol len 7 dni, skoro som to prepasol)
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

ma niekdo skusenosti z pistolov Star BS ? v dease ju maju za slusny peniaz a celkom sa mi pozdava ... :)
steasy1
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa steasy1 »

Nazdárek,minulý týždeň som si kúpil pištoľ Star Firestar M43 9x19 .Kúpil som ju v Trnave v obchode za 120 Eur.Je trochu ošúchaná ale hlaveň zrkadlová.Bolo mi povedané že predo mnou ju mala vo výzbroji mestká polícia,a tak je len ošúchaná povrchovka ale moc s ňou nestrielali,však viete ako je mestká polícia zásobovaná muníciov. :mrgreen: Ešte som z nej nevystrelil čas nedovolil ale sa chystám na strelnicu zajtra keď nebude pršať.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

je to zbraň "low cost" - neni stavaná na intenzívnu streľbu. Jej kvalita by sa dala nazvať- "skôr nosiť ako strieľať"
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Máš dve možnosti. Buď ju dáš do sejfu ako zberateľský kúsok, alebo to riskneš a vyskúšaš, čo znesie. V zhode s petersonom doporučujem to prvé, lebo je to fajn zberateľský kúsok (ale je to na Tebe).
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

steasy1: Mas nieco nove ohladom tejto zbrane? Nejake skusenosti dojmi postrehy? Rozmyslal som nad nou aj ja kedze ju mozem mat za cca 200€ novu.. tak na nosenie kazdy den by to slo.. vies mi povedat kolko ma gramov nabita plnym zasobnikom pripadne s prazdnym zasobnikom..
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

za dve k je to vela. doloz stovku a pri troske stastia mozes mat jazdeneho mloka
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

No ano ale tu 100ku dokladat nechcem a glocka tiez nechcem. dolozim nieco a na nosenie si kupim lc9 alebo lcp od rugeru ale to je trocha OT v tomto vlakne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"