Rychlonabijac na 17 ranovy zasobnik ku K100.

inspiring_kepler

Rychlonabijac na 17 ranovy zasobnik ku K100.

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Mam K100. Ked nabijam do zasobnika 15-ty 16-ty a 17-ty naboj tak to ide pomerne tazko. Ma niekto skusenost aky rychlonabijac je vhodny pre zasobniky ku K100. Vdaka za odpoved.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ja tam prezmenu naladujem iba 16! :cry:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ja tam stazka natlacim 17 ale medzitym si musim parkrat bobuchat zasobnikom. Mozno sa tym pobuchanim lepsie tie naboje usadia :-)
Ale aj tak by som chcel ten rychlonabijac. Nebolel by ma tak palec :-(
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Skús to ukazovákom, jak ja a nebude ťa bolieť palec.
:lol:
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa glock69 »

BKSL napísal:Mam K100. Ked nabijam do zasobnika 15-ty 16-ty a 17-ty naboj tak to ide pomerne tazko. Ma niekto skusenost aky rychlonabijac je vhodny pre zasobniky ku K100. Vdaka za odpoved.
Vzhledem k tomu, že zásobník je velmi podobný CZ75, zkusil bych hledat tam...
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Potreboval by som to vediet naisto aby som ho mohol kupit a neboli to potom zbytocne vyhodene peniaze.
Nasiel som nieco ako "Magloader". Neviete kde by som to u nas mohol kupit. Vyzera to v pohode. www.magloader.com
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

No neviem, ja napaskujem bez problemov 17, niekedy az mam pocit, ze ta zasobnikova pruzina je nejaka slaba, ale zatial to slape bez jedneho problemu.
Mal som moznost niekolko krat paskovat zasobnik do Beretty Px4 Storm a to bol problem uz od 5! naboja, taku silnu pruzinu som este nevidel. Tam bolo mozne napaskovat max. 1o fciel aj to so zlomenym palcom :?
sorry za OT
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa glock69 »

eager_edison

Príspevok od používateľa eager_edison »

BKSL napísal:Potreboval by som to vediet naisto aby som ho mohol kupit a neboli to potom zbytocne vyhodene peniaze.
Nasiel som nieco ako "Magloader". Neviete kde by som to u nas mohol kupit. Vyzera to v pohode. www.magloader.com
docela zaujímavá inšpirácia dám potom foto môjho výýtvoru :twisted:
atr30
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa atr30 »

do mojej kachny naladujem vzdy 17 gul pomocou upluly. ked som ladovaval rucne islo do jedneho magu dat iba 16
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Používam speedloader ako na tychto foto: http://talks.guns.ru/forummessage/223/741838.html

15-17 naboj sa da v pohode natlačiť, pred tym som sa s tym trapil asi ako Ty. Dali mi ho v jednom obchode, vraj je od CZ75, nie na nom ziadna znacka a nieviem, ci sa vobec predava samostatne.. Je na nom z jednej strany napisane: 9 MM LUGER, 9 x 21, 40 S&W. Nic viac..
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa HEDO »

Je to CZ 75-Aj ja som to použival chvilku kim som K 100 predal. bola to jedna zo skorsich seriji.No a X.KALIBUR už som si z nej pár ran vrzol.No asi si nasetrim.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Hedo to bol kompotov.Tiborov X-trim :twisted:
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa HEDO »

No mož biť.Ale v celku som mal fajn pocit-uchop-spet.ráz-presnsť-dvojrani.A nepotrebuje šmirgle na zaveri-obtiahnutie.Aaj prebijance šli dobre. :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"