K100 Mark6, seria F

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Oprašim stare vlakno ohladom K-100.Nasi novy foristi aj cleni naseho spolku maju K-100serie G.Pri prehliadke zaveru zvnutra som nasiel vybrania,zaver je akoby odlahceny oproti serii F čo som mal.Dalej nabojova komora nema okolo ten prstenec,dokonca pri skuske nabojovej komory oproti kamosovej F serii maju uzsie komory,nabeh do komory maju troska iny.Dalej pri strelbe prebijanymi nabojmi s klasicky osadenou strelou-dokonca olovenou dochadzalo ku zahryznutiu do drazok a nasledne tažšiemu vybratiu s nabojovej komory.Duriho F-seria bere vsetko co jej dame dokonca aj kamene by schrumla :wink: Moja otazka s akeho dovodu maju nove serie odlahceny zaver :?: maju aj upravovane hlavne,su uzšie :?: Mam pocit ze su nachylenejsie na zavady :!: Ps-patri to inde ale na nasom rachote glockari ani parkury nedostrielali lebo mantinely neskusili naboje vlozit pred pretekom do komory ci idu volne.
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Rastik ešte by som upresnil že tieto tebou popisovane problemy mal Janči ten ma K100 Mk6 a Kačeny serie F. Ja mam G K100Mk7 a mne frčí všetko na 100%. Osobne som za sobotu a nedelu vystrielal okolo 500 roznych prebijancov a ani jeden zádrheľ. :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved ja nehovorim ze si mal zavady,ale nextova nebrala prebijance co standartne beru vsetky kaceny aj cezety.Pytam sa ci su nejake ine upravy zo zaverom a hlavnou.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

vďaka tomu , že chcete z toho strielať aj kamene, Jaro robí komory ako slonie pi...e a presnosť ide do kytek, široká komora - zhoršená presnosť, Géčka našich kolegov čo si teraz pokupili majú veľké problémy so zle zažehlenými prebíjancami , ale strielajú omnoho presnejšie než kačeny s voľnými komorami, takže to že zožeru aj kamene nenie je žiadna slava.... čo by som dal za Kčko s minimálnymi volami...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved som sa divil prečo nedokazem s Kamosovej kaceny urobit obzlast vysoku presnost :roll: rozptyl 15-20cm sa mi vidi vela.Ale na Ipsc staci,ano glocky maju vzdy problem s moc uzkou komorou :roll: ked som ho mal neraz som doloval naboj s komory,ale ked ho vyberem shadow ho schrume a presnost ma vybornu. :lol:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

duros - ziadny problem. staci sa pri kupe kaceny s GP dohodnut ze chces kus s uzkou komorou a minimalnymi volami. ak uz kacku mas a ma komoru siroku tak si prikup dalsiu hlaven s uzkou komorou a daj si ju v GP spasovat. riesit sa to da len to bude mozno chciet aj nejaku investiciu navyse. kacky su ale vdaka super resetu vhodne na rychlu palbu, na mierenku resp. presnu strelbu su vhodnejsie ine zbrane.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ma K100 niekde vystraznik naboja v komore?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem o ziadnom :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

a nie sú na stránkach GP sú popísané základné vlastnosti modelov K100.
Jeden pripravovaný model - pre policajtov - má vypúšťanie kohúta. Ale najlepší výstražník je hlava :lol:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

duros

urcite ti vedia urobit aj tesnu komoru , aj tesnejsie vedenie zaveru
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ak chces sirsiu komoru tak si kup desinu vrtak a do minuty to mas hotove :wink: .
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

vrtakom ??? a pinik by nestacil ??, najlepsie asi hranaty ne ?



duros pisal ze komora je siroka a nie uzka ale to uz v sekcii K-100 a na stranke GP bolo prerane viackrat ... co odtial viem ze kuro robi urcite "doladovanie" viacmenej bezplatne a asi najlepsie je kupovat v ich predajni kde sa z p. Lihanom da dohodnut co "ocakas" od svojho "kuska"(ale aj to tu uz bolo viackrat pisane) .... ale tosa nasi nebude vztahovet na komoru ... ta sa da zuzit len novou hlavnou .......
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

BKSL
nedal by sa tam odvrtat otvor pre vystraznik?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Karbobruskou, urciteee :D .
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"