Napilene a navrtane naboje

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Dal som do zveraku slepy samopalovec a hura pre klinec a kladivo ved co sa mi moze stat vsak je slepy?
Ešte lepšia varianta je zobrať príklepovku :!: :P :P :P
Ale vážne , dá sa to , ALE ak má niekto patričné skúsenosti , no pripomínam zároveň argumenty , ktoré boli spomenuté :!:
Ono nie nadarmo sa vraví , že : " nielen treba chcieť , ale aj vedieť " :!:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

vsetko sa da urobit dobre, alebo na hovno...v tomto pripade na poriadny kybeľ sr*čiek :D
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

ešte dobre, že nikoho tu zatiaľ nenapadlo napilovať či vŕtať povedzme priebojno-zápalné náboje. to by mohlo byť tiež pekný humus pre zvýšenie návštevnosti youtube :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

No praveze, tie priebojne sa vo vojnach bezne napilovavali. (S ocelovou spickou)
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Laci »

po bytke tam bolo dosť bordelu, a zrejme nik extra neriešil či to či hento sa stalo vinou nepriateľa alebo jeho "extra špecial" streliva. Napilovať náboje oceľové a potom sním strielať na krátku vzdialenosť pri bojoch v meste či pri prepade v zákopoch je iné ako náboje s oloveným jadrom a bez oceľového dna.
S takým nábojom by som nešiel s pištolom v ruke, lebo po možnom použití by ma prokurátor podal jedna radosť, strielať stým na terč zase je celkom zbytočné, takže na aký účel to je?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

hľadal som si niečo o strelive a našiel som túto tému.

Prídám jednu osobnú skúsenosť. Táto zakázaná úprava streliva sa zvykla robiť kvôli zvýšenej ranivosti cieľa.
Dostal som sa raz do prestrelky, kde jeden psychopat pálil z revolveru kal.22 . Počul som vrndžanie povedľa hlavy. Preletela mi strela povedľa hlavy a na ten zvuk teda nezabudnem. Keď sme sa konečne dostali k zadržaniu idiota a zaisteniu jeho zbrane- mal tam expanzné náboje, ktoré ešte narezal do kríža.
Niesol som to na balistiku a tam mi expert povedal, že nedovolenou úpravou(narezaním) náboje strácajú presnosť a stáča ich to po dráhe všelikam- ale zato ak narazia na cieľ- účinok je nepekný. Povedali mi, že ak by som to nakúpil do lebky- mal by som tam slušnú ďúru
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

hej, ako tie lugre s jamkou od Lapuy, čo má PPU. Na Račianskom mýte s tým odstal útočník v byte do holene- otvorilo mu to kosť a za ním ostal v linke otvor na pekný reproduktor :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"