Plynová: GRAND POWER G9

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Filip »

Zasobniky mi v GP tipek nevymenil, pozrel vlozky, prelis hore a povedal ze su OK...
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

A ked ti naboj sekne medzi hlavnou a zaverom, je plny nebuchnuty, alebo prazdny?
Naposledy upravil/-a micromag v 14 Aug 2011, 11:24, upravené celkom 1 krát.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Filip »

nebuchnuty
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Pride mi to ako keby tie zasobniky neboli OK. Ja som stare poslal a vymenili ich bez problemov.
Na ozkursanoch som cakal ze sa mi sekne buchnuty v zavere, ale tiez nebol buchnuty. Mozno by to chcelo dlhsie vyvodky, tazko povedat.
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

[quote="micromag"][/quote]Ja ale stale nerozumiem, ci je to dobra zbran, zla. Ci je zbran ok, len sa dodavaju zle zasobniky hned od vyroby, alebo nejaky predajca posiela omylom zle. Ci sa naboje zasekavaju z dovodu zlych zasobnikov atd. Rozmyslal som totiz aj na PK380 od Umarexu ktora je tiez v kvalitnom prevedeni. Teraz mam P22 a vzdy vystrielam aj 5 zasobnikov bez zaseknutia, za zbran (G9) za stovky eur by som ocakaval okamzitu spolahlivost. Teda je tak alebo nie ?
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Filip »

Podla toho co povedali, prve kusy mali problemy s materialom pouzitym na luciku, uzkym vyvrtom hlavne a zasobnikmi.

Dalsia seria co budu robit to bude mat vraj vsetko opravene, do kupy by som sa ale byt tebou nehrnul a pockal by som kym to (zas) niekto iny zabeha.

Ja mam pripravenu dalsiu seriu nabojov na testy na zajtra.. tak uvidim.
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Podla mňa jediné problémy robí ak tak zásobník. Zbraň je kvalitne spravená/opracovaná. Záseky plných nábojov v závere môže spôsobiť
/malá dráha vývodiek na zásobníku, alebo veľká rozteč ako som mal ja (pôvodné zásobníky som mal z GP P9M vyvložkované)
Inak sa mi zdá dosť tvrdá pružina v zásobníku, tiež som rozmýšľaj skrátiť ju o jeden "závit", že čo by to spravilo.
/ak by boli záseky prázdnych nábojov v závere, tak je to strelivom.

No sám som zvedavý na test :)
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Inovácia pištole GRAND POWER model G9.

Pri ďalšom zdokonaľovaní pištole GRAND POWER modelu P380 na náboj 9mm Browning sme prišli s inováciou zvyšujúcou spoľahlivosť pištole pri použití rôznych druhov streliva. Túto inováciu sme preniesli aj na pištoľ GRAND POWER model G9 na náboj 9mm PA Knall, ktorý týmto získal bezkonkurenčnú spoľahlivosť pri použití rôznych druhov streliva v kombinácii so štandardne vysokou životnosťou pištole.

Táto inovácia spočíva v pridaní rampy nábojovej komory a úprave záveru, čo zabezpečuje usmernenie krátkeho náboja do nábojovej komory.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Vyborne. Len skoda tej vysokej ceny. Urcite je opodstatnena no byt moznost splatkoveho predaja/nakupu, tak ju kupi o hodne viac ludi si myslim.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

G9 je v zásade plnohodnotná P380 akurat s hlavnou spravenou v zmysle zákona na náboj 9PA knall, aby to mohlo byť kategorizované ako Dčko, a predajné od 18 rokov bez ZP.
A pracnosť je vdaka hlavni dokonca vyšia než u P380.
Takže skor by som povedal že na P380 s expanznou hlavnou je cena nízka.
Ano, dá sa dohodnúť aj na splátky.
Marinada napísal:Vyborne. Len skoda tej vysokej ceny. Urcite je opodstatnena no byt moznost splatkoveho predaja/nakupu, tak ju kupi o hodne viac ludi si myslim.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

O tom, ze je to kvalitka absolutne nepochybujem :) . A to, ze sa da aj splatkovo kupit by som urcite dal verejnejsie. Ludia su lenivy. Nevidia tlacitko cetelem, quatro a podobne, tak rovno kaslu na to.
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Kuro napísal:Inovácia pištole GRAND POWER model G9.

Pri ďalšom zdokonaľovaní pištole GRAND POWER modelu P380 na náboj 9mm Browning sme prišli s inováciou zvyšujúcou spoľahlivosť pištole pri použití rôznych druhov streliva. Túto inováciu sme preniesli aj na pištoľ GRAND POWER model G9 na náboj 9mm PA Knall, ktorý týmto získal bezkonkurenčnú spoľahlivosť pri použití rôznych druhov streliva v kombinácii so štandardne vysokou životnosťou pištole.

Táto inovácia spočíva v pridaní rampy nábojovej komory a úprave záveru, čo zabezpečuje usmernenie krátkeho náboja do nábojovej komory.
Inovácia sa týka len nových G9? Ja mám so stou mojou stále menšie problémy pri použití iných nábojov ako umarex.
Len sa bojím že pri kritickej chvíli, keď ju budem fakt potrebovať čo sa mi už raz stalo ale mal som inú pištol akutát pri sebe, tak sa sekne.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

preco plynovka za 340€ ma taketo problemy a moja plynovka za 75€ ma vystrielanych cez 500 nabojov bez jedineho zaseku? Troska neadekvatne vysledky v kategorii cena/spolahlivost...
Používateľov profilový obrázok
micromag
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa micromag »

Nuž kvalitné materiály, žiadny hovnokov.
Keď kukám na tú novú tak myslím že musí už šlapať bez problémov.
Kedže mi vyletovali plné náboje a na novej G9 je pridaná rampa, čo by malo lepšie navádzať náboj do komory.
romanon napísal:preco plynovka za 340€ ma taketo problemy a moja plynovka za 75€ ma vystrielanych cez 500 nabojov bez jedineho zaseku? Troska neadekvatne vysledky v kategorii cena/spolahlivost...
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Dones tu tvoju G9 do rekamacie ;)


Inovácia sa týka len nových G9? Ja mám so stou mojou stále menšie problémy pri použití iných nábojov ako umarex.
Len sa bojím že pri kritickej chvíli, keď ju budem fakt potrebovať čo sa mi už raz stalo ale mal som inú pištol akutát pri sebe, tak sa sekne.[/quote]
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"