Camp paranoia 2012 ?

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
inspiring_gates

Camp paranoia 2012 ?

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Zdravim, planuje sa nieco aj tento rok? Nie som na Fore velmi dlho, minuly rok som nemal tu cest ale bol by som rad, keby sa podarilo nieco zorganizovat. Napiste ci by mal niekto zaujem, kedy a pod. V prípade zaujmu by som zrejme vedel za nejaky symbolicky poplatok vybavit nejaku horaren v okoli B.Bystrice al. na Donovaloch... V blizkosti je aj strelnica, takze by sa dalo odbehnut za "zabavou", prostredie by bolo tiez vyhovujuce...
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

minuly rok som ani ja nebol ale tento rok by som dobehol :) skor by som uvital stanovacku v nejakom kempe alebo na strelnici a posedenie pri ohnicku ako horaren alebo chatu :twisted:
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Vsak myslel som horaren "od ruky", v lese, bez elektriny a inych vymozenosti... Ale nebolo by ani zle - ako hovoris v stane, pokecat pri ohniku pod holym nebom, ale asi radsej ako v kempe najst nejaku peknu luku. Skuste napisat nejake terminy, ci vikend al. tyzden, a kto by mal zaujem. Ak by sme sa nazbierali aspon 3-6 ks zaujemcov, dalo by sa vybehnut. Majitelia strelnych zbrani by si mohli zobrat svoje kusky zo sebou - v ramci programu by sme mohli navstivit strelnicu, a ak mate nejake WTSHTF vychytavky ktore sa daju doniest a podelit sa z napadmi s ostatnymi, kludne doneste /takticke al. maskovacie oblecenie, osvetlovacky, vysielacky, a pod./
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Chcel by som tiez oslovit skalnych "Webforumakov" ako Kapo, aris, DUSO, Ja som , madkiller a dalsi ci nieco nechystaju. Prip. by som bol rad keby sa dalo stretavat aj castejsie - napr. raz za cca 3 mesiace. Vsak neslo by o viacdnove a narocne akcie, ale 1-2 dnove posedenia pri ohniku, strelnici a pod.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja sa tento rok nic take organizovat nechystam. Nestihal by som to.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

tento rok to bude naostro

ale je mozne, ze aj nie
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

no ako tak pozeram tak aris je spravny paranoik :twisted: to sa ceni :D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

aris
Posli PM kde to organizujes a co si mam zbalit.Bude tam tepla voda?



:lol:
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa Venet »

Hmm, mam sice dost vytazene vikendy, ale ak by sa nasiel dobry termin, tak urcite by som prisiel
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Filip »

Ja by som tiez prisiel ak mi to vide
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Skuste dat tipy na datum, kedy by to komu vyhovovalo. Ja ak by som mal byt v robote viem si "smenu" presunut. Aby sme sa od niecoho mohli odrazit - co tak 16.jun? A pridajte aj tipy na lokalitu, ci nejaku peknu zasitu luku, alebo horaren/chatu niekde dalej od civilizacie.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

nikitaxxxxx napísal:Chcel by som tiez oslovit skalnych "Webforumakov" ako Kapo, aris, DUSO, Ja som , madkiller a dalsi ci nieco nechystaju. Prip. by som bol rad keby sa dalo stretavat aj castejsie - napr. raz za cca 3 mesiace. Vsak neslo by o viacdnove a narocne akcie, ale 1-2 dnove posedenia pri ohniku, strelnici a pod.
Ejha, tuším som ten pracovný názov "Paranoik camp"vymyslel veruže aj ja. :)

Problém s organizáciou takejto akcie je asi ten, že si neviem predstaviť čo si kto predstavuje pod týmto názvom. Akú činnosť by ste tam chceli robiť.
Bojím sa, že keďže by sa jednalo o partu veselých a ozbrojených paranoikov z úplne rozdielnymi názormi a myšlienkami, tak každému by paranoja zviazala ruky aj hubu. A sedeli by sme tam okolo ohníka ako dvanásti mesiačikovia, a čakali potichu na Marušku. 8) :lol:

Mimochodom, som si nedávno zakúpil pozemok-lúku a pole na krásnom mieste. /Nedaleko sa teraz natáča ona "FARMA"/
Mám tam teraz akurát len ohnisko a stodolu. Postupne sa tam chcem usadiť a urobiť si tam taký sebestačný rodový statok.
Zasadiť sady, obrobiť kúsok zeme, urobiť skleníček, chlebovú pec, porobiť ohrady pre zvery, chovať včely, kone, ovce, prasce, sliepky ... , postaviť kamennú pivničku na skladovanie úrody a zrenie medovinky a piva, jazierko na pár rýb, atď.

Snažím sa aj dať tu dokopy komunitu ludí, ktorý by sa vedeli vhodne dopĺnať a spolupracovať.
Inak je to tu perfektný kraj, kde je najhustejší výskyt statkov a usadlostí na západnom slovensku. /dačo by sa našlo dokonca aj voľné/
V prípade aj dlhodobého wtsf by vedela väčšia časť rodín nabehnúť na sebestačný "pohon". Podaktoré rodiny by ani nezistili, že dačo vypuklo.

Pre mna je toto cesta "pravého" wtsf-áka. 8) /aj keď ja od toho skôr očakávam zdravší a kludnejší život a splnenie si sna, než strach z budúcnosti/

Prídete si zatáboriť a prípadne popracovať na budúcej farme? :wink:
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Nemal som to stastie v minulosti sa zucastnit na nejakom stretnuti ludi s podobnymi - WTSHTF myslienkami, ale moja predstava by bola asi takato:
dali by sme si zraz na nejakom mieste - tvoja luka by mohla byt perfektna /a stodola v pripade lejaku tiez :) /. Tam by sa dalo povymienat si nazory na rozne WTSHTF situacie, moznosti ich prekonania, povymienat skusenosti z taboreni a pod. Samozrejme vecerny pokec pri ohniku so skvrciacimi klobaskami a slaninkou by len dotvoril moju predstavu o absolutnom oddychu :D :D
Podla mna debata by nemusela byt organizovana. Hovorit by urcite bolo co. Uz len traja - styria keby sme sa stretli. Ak by bolo energie nazvys, kludne by sa dalo pozriet na nejake cinnosti ako orientacia v prirode, nudzovy pristresok,...
A kludne by sme si tam mohli dohodnut aj nejaku brigadu, preco nie. Ako som uz vyssie spominal, ja by som bol aj za castejsie stretnutia, preco nie aj pri praci - urcite nebude na skodu trochu si oprasit rozne zručnosti a naučit sa zase nieco nove...
Ak by sa podarilo zorganizovat prve stretnutie, tam by sa uz /hadam/ dalo dohodnut aj na dalsich - rozne orientovanych stretnutiach - tura/stanovanie, rozhovory/skusenosti, strelnica/sebaobrana, a pod. co by komu vyhovovalo.
Sorry ze som sa tak rozpisal...
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

aku pec na chleba chces stavat? Mas neake rozumne navody? A hej , kludne posli.
No ak by mi padlo do lona zopar milionou E, tak uz mam kusok od domu vybrate hospodarstvo co by som bral :wink:
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Tak nechcel by si niekto na vikend alebo aj cez tyzden vybehnut do prirody a pokecat pri ohniku?
Dam hned aj moj typ, ale moze to byt aj typ na vasu sukromnu dovolenku...
www.lesy.sk - kategoria rekreacia.lesoturistika - aktivna mapa - a uz si len vyberate chatu ktoru chcete. Su to statne chaty, vacsinou nevyuzivane horarne a CENY SU OD 10,-€/NOC ZA CELU CHATU.. Ja by som napr. navrhoval banskobystricky kraj, nad B.Bystricou chata Bukovec. Je uplne mimo civilizacie, bez elektriny a inych vymozenosti. Ja uz som tieto chaty vyuzil asi 3 krat a bol som spokojny. V pripade zaujmu by som ju mohol ist rezervovat, zobrat kluce a pod. nakolko to mam nedaleko. Ak nie tak odporucam aspon do buducnosti...
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"