CZ75 - zaseknute nabojnice

elegant_jennings

CZ75 - zaseknute nabojnice

Príspevok od používateľa elegant_jennings »

ide o CZ 75 D compact
mne sa naposledy stalo, ze vzdy (z 10 zasobnikov) posledna nabojnica sa zasekla v zavere a poriadne sa zdeformovala. majitel povedal, ze v zbrani nie je chyba, ze som musela zle nabijat - ale to je podla mna blbost. Ked 4 vystrelim, nabojnice vypadnu, piaty vystrel ok a potom zasekne a zdeformuje az piatu nabojnicu...
kde je chyba? V strelive? (presne kazdy piaty naboj?!) alebo v zasobniku (ale mala som dva rozne na striedacku) alebo v zbrani (bola vycistena). Ale podla mna v zbrani. ma uz svoje roky,..
Stalo sa vam to uz? Viete kde moze byt chyba? Dik.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

Vyčisti poriadne záver, ponaťahuj pružiny zásobníkov, ak to neprestane, vymeň vratnú pružinu a ak to bude pokračovať, vymeň vyhadzovač.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Kamaratom sa presne toto dialo na CZ75 Shadow. Pomohla vymena pruzin zasobnikov za silnejsie.
elegant_jennings

Príspevok od používateľa elegant_jennings »

takze moze byt, ze uz je slaba pruzina v zasobniku a nerobi to "piaty" ale vlastne "posledny" naboj...? hm. mala som dva rozne, ale vyskusam asi plne (obidva), ci to spravi s poslednou nabojnicou alebo skor...
diky zatial... dam vediet..
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Len podotykam, ze pri slabej pruzine to nemusi robit posledny naboj
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

dex75: Takze si kupila CZ 75 Compakt ? A my ti tu horlivo radime jaku zbran mas kupit. :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"