Chybný ZHR 241

magical_solomon

Chybný ZHR 241

Príspevok od používateľa magical_solomon »

kupil som revolver od druhej ruky ZHR 241, 22lr..na čo som velmy tesil..isiel som na strelnicu vyskusat po tyzdny..plny bubon ziadny problem druhy bubon tiez nic..vsetko klapalo..treti..no vtedy zacal problem..nepretacal bubon..ked som troska stiahol kladivo s rukou som vedel dat na miesto..takto som vystrelil cca 250 nabojov....neviem co mam spravit..mam zavolat povodnemu majitelovy a pytat naspet peniaze,alebo dat spravit..co neviem co budet stat...inac revolver je presna
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Nemal by si strieľať zo zbrane na ktorej vieš že je vada o ktorej nevieš aká je jej príčina a možný následok.
Ak zbraň zanesieš puškárovi tak ti určite bude vedieť spraviť diagnostiku problému za malý peniaz a dá ti vedieť koľko by stála oprava.
A možno bude stačiť kontaktovať pôvodného majitela ktorí ti vysvetlí že niečo robíš zle.
No ak ti to predal úmyselne so zatajenou vadou zbrane, tak si sa poučil a nabudúce si dáš podpísať aj kúpnu zmluvu kde bude okrem iného stáť že predávaná vec nemá žiadnu vadu a bla bla.
BTW: sprostá otázka: vyčistenie/premazanie nepomohlo?
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

.22ky dost cadia. Ak sa ti da otocit valcom, ked ho nemas aretovany, tak to bude mozno len zakydane.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Holeky alebo ZHR som mal 2ks,kolega mal tiez jeden s prvych a ten isty problem.Aké strielas naboje?Jemu to robily stare rexy kde po oddstrielani niekolko valcov sa naprskalo olovo medzi hlavnou a valcom čo ma za dosledok neotačanie valca.Skus dat naboje čo menej frkaju bud cci.blazer,alebo cci mini mag s pomedenou strelou.Zavada sa da odstranit aj tak ak mas kluč s ktorym sa utahuje kryt hlavne-zinkovy, pootočit hlaven nech tam vznikne vacsia medzera,ale dat skusenemu puskarovi mierne líznut s hlavne medzi valcom a jej začiatkom.Potom pojde ako hodinky :lol:
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

caute, mozem mat za dobru cenu zhr241, avsak vraj ma vela vela a este viac vystrielane..... na co si davat pozor? a ako ste spokojny s presnostou 4palcovej hlavne?
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"