Vyber vzduchovky

friendly_galois

Vyber vzduchovky

Príspevok od používateľa friendly_galois »

Cawte, chcel by som si kupit vzduchovku pre zabavu a tak na strielanie na terce a mam asi tak 3500 sk. Ktoru by ste mi odporucili ? Nemam vela skusenosti so vzduchovkami (iba som s nimi strielal na streleckom v skole davnejsie :-D a na sutaziach mensich), preto si chcem dat od vas poradit... Uvazujem nad Slaviou 631... Tu je : http://zbrane-frano.sk/shop/proginfo.ph ... 631-4-5-mm

A chcel by som neskor dokupit nejaku lacnejsiu optiku, keby ste mohli tak poradte aj tu ...

Celkova cena celej vzduchovky plus optiky by nemala prekrocit 4500 sk...

A este ci by som mal kupit 4,5 mm abo 5,5 mm kal. ? A ci je dobra znacka LIDER, ci nieco take, maju lacne vzduchovky a to aj v 5,5 mm kal. a aj s bocnym natahovanim - ale bars sa mi nepaci design a zda sa mi ze kvalita bude o nieco horsia ako napr. Slavia, ale maju aj vyssiu ustovu rychlost aspon udavaju nejakych 240 m/s.

Dik... Vopred... Za odpovede....

:roll:
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

No na vzduchovku znacky LIDER som cital recenziu v streleckej revui, a tam autor pisal ze je to strasny vyrobok, priam zivotu nebezpecny, pri vkladany diabolky totizto sa ten mechanizmus sem tam uvolnil, keby tam mal palec, tak mu ho dobre dokalici. Ak by si chcel, mozem ti tu recenziu odfotit.
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

No, mozes mi ju odfotit. Ani nemam na plane vlastne kupovat vzduchovku LIDER, neviem preco ale velmi sa mi nepacia - a hlavne preto lebo je velmi leskla a nevyzera podla mna dobre --> tak amatersky alebo ako to mam povedat.

Avsak rad by som kupil tu Slaviu, pocul som, ze je to dobra znacka, tak ako to je s nou?...
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

a co tak gamo alebo diana?
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

Diany ne su moc drahe ?...

A nepocul som o Gamo dobre veci...

No tak myslite ze Slavia je dobra - ta co som uvadzal ?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

slavia je dobrá, měl jsem s634 a v pohodě, a na 15m se s tím dá dobře tefit....Nebo zkus nějaké hatsany, já je osobně moc v lásce nemám, přeci jenom je to turecko, ale lidi kteří je mají tak jsou celkem spokojeni....

A ten článek ve střeleckém revuie byl bomba :twisted: :lol:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jo a ty diany jsou fakt na začátek moc předražený (oni se mi teda na to že to jsou obyč vzduchovky jenom s hezkejma pažbama zdají předražený i pro pokročilí ale což.....), a mají plastové prvky, třeba např. pojistku...ta se ti po chvíli ošoupe a si v pr...i :?
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

HH ... Uz som si precital :D clanok o tych LIDROCH :D...

Nebolo by dobre ak by som kupil Slaviu 631... a potom by som neskor vymenil pruzinu z 634, ktora je zevraj vykonnejsia ovela a stoji okolo 400 sk ?... Ku tomu optika... pecka... Este zarobit prachy... Zobrat rodicov do obchodu, pretoze este nemam 18 :D a povedat nech kupia to a to :D
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

optiku si pro začátek kup nějakou 4x32, to ti zatím bude bohatě stačit, ale pozor na značky jako jsou Tasco, Lider, Fomei a Nikko stirling, jsou to šmejdy...

Jinak mě taky neni 18 a přesvědšit rodiče dalo práci :)
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

No to fakt... Oco je v zahranici zatial tak o tom nevie, ze chcem vzduchovku a mama sa o tom ani nechce bavit... Ale dajak ich presvedcit musim...

A mne sa paci tato http://www.tromf.sk/detail/ADC3AA38-9DF ... 1CF/006001 optika, ale to je ta Tasco, vyzera dobre a ma zväcsenie az 7x...
Naposledy upravil/-a friendly_galois v 17 Aug 2008, 21:01, upravené celkom 1 krát.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

ty vole tasco??????Jeden z nejvědších šmejdů!!!!!Na něj se vykašli, a kup si větší průměr jak 20, a variabl zatim taky nekupuj, věř mi, to ti bude ůplně stačit nějaká 4x32....Třeba Gamo, já ho měl na Slavii634 a dobrý
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

http://www.zbrane-frano.sk/shop/proginf ... ohlad-4x32 zkus toto, tohle měl kámoš a byl velice spokojen.....
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

A co tento ? http://www.zbrane-frano.sk/shop/proginf ... mo-4x32-wr alebo ten ?... http://www.internetovypredaj.sk/index.p ... m1=28&sid=

Da sa to namontovat na tu slaviu 631 ?... Je to aj s upevnenim ?...

A chcel by som sa spytat, ze co znaci to cislo 32 abo 20... ?

Je HATSAN dobra znacka ?? Pre vzduchovky ?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

hatsana bych bral asi jen 55, 125 a 155, jinak ty puškohledy na které jsi mi dal odkaz budou oba OK, ale montáže si kup jiný.......

Ty čísla značí průměr objektivu, je např:4x20, 4x32, 6x40 atd.....
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

nebo nejdřív poškej jaký k těm puškohledům dají montáže, pak mi napiš, a hoď mi jejich obrázek....
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"