Kimber

marek11
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Registered for: 15 years 9 months

Kimber

Príspevok od používateľa marek11 »

páni máte niekto s týmto praktické skúsenosti ?
velmi sa mi páči.

http://www.armory.sk/shop/Kratke+zbrane ... m+II+-+.45
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

kimberov bude na slovensku malo. skus pozriet sem http://www.strelectvi.cz/forum/kimber-c ... t3418.html

kazdopadne, ak hodlas obetovat tolko penazi, nebudes podla mna sklamany
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Kimber som veľmi chcel, ale tá cena a systém SA ma nakoniec odradili. Na českých fórach som našiel väčšinou len kladné ohlasy, aj keď bolo aj pár kritík na chyby, ktoré by sa na tak drahých zbraniach nemali vyskytovať.

Ak máš záujem, tak napíš dodávateľovi Dr. Višňovskému na gabriel@armory.sk. K zákazníkovi má viac než ustretový prístup a najmä má teraz k dispozícii na "ohmatanie" a prípadne aj vyskúšanie si práve tvoj Custom II. Okrem neho má (teda mal 1.8.2008, kedy mi písal) Kimbery Gold Match, Tactical Pro a Desert Warrior.
marek11
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa marek11 »

dik,
s Mudr.Višnovským si občas voláme. V stredu som bol v A a mal som možnosť si kimbera customII dôkladne poobzerať, bohužial nie vystreliť. Je to zbraň hádam na celý život ale bohužial nie na nosenie.
Fatto
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Fatto »

Aky je problem s nosenim? Vaha? Velkost?
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

...
Naposledy upravil/-a Miro389 v 04 Apr 2013, 22:20, upravené celkom 1 krát.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

ten inzerat je aj tu na fore niekde ... pametam si ako bol kritizovany ten prst na spusti..............
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Fatto napísal:Aky je problem s nosenim? Vaha? Velkost?
Vaha, velkost a problem s nosenim. Ak to chces pravidelne nosit, casom prides na to, ze to aj pri idealnom puzdre zavadzia pri beznych pohyboch. Rozmery a hmotnost fullsize 1911 su proste stavane na sluzobne vojenske puzdra nie na skryte nosenie. Druha vec je spustak SA, ktory ta prakticky donuti nosit to bez naboja v komore. Pokial nie si zrovna fanaticky vyznavac izraelskeho postrielania, tak je to na zamyslenie. Nosit to natiahnute a zaistene dennodenne v puzdre tiez neni ktovie co.

Mal som maly klon 1911 na pravidelne nosenie a ruku na srdce, v dobe ked je hafo zbrani so spustakom stavanym na bezpecne nosenie v komore je SA fakt len pre skalnych fandov alebo sportovych strelcov. Takze ak proste chces 1911, Kimber je dobra volba, ak hladas nieco na pravidelne nosenie, hladaj dalej.
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa LtTT »

Pravidelne (denne) nosim Kimber Pro Carry II cca od 05/2011 a nahradil subkompakt G 30. Velkost a vaha je uplne v pohode, nezavadia ani pri sedeni v aute ... naboj v komore som nenosil ani na Gckach ale osobne pri naboji v komore a noseni vo vnutornom puzdre mam vacsiu doveru v Kimber s 2ma poistkami nez v Glocka so Safe Action (staci pozret na nete zopar zapuzdreni, kde zavadili o spust).
Druha vec je ale povrchovka ... zjavne viac nachylna na telesny pot na rozdiel od Gcka.
Samozrejme jedna sa o 3" model, mam aj 5" ale ten na skryte nosenie teda urcite neni ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"