Nohavice

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

aby sa metrosexualom nekrivdilo ,tak Reserved jeans,siroky vyber strihov a velkosti
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Odporučam Craghoppers Kiwi. Nosim ich už treti rok, točim stale troje nohavic - dvoje Classic + v lete Convertible (odzipsovatelne spodky) alebo v zime Winter Lined (zateplené).
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Ja som napísal:Ako uz bolo spomenute, Helikon SFU olivove - skutocne dobra volba. Dobre vymyslene, usite a este aj za bezkonkurencnu cenu.
Za tie prachy mozem zelene Helikony SFU len odporucit. Dostal som sa k nim cez jedneho webforaka a odvtedy ine nenosim. Pozor na cierne, tie za vela nestoja. Farba je otrasna a velmi rychlo na ohyboch bledne.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

k tej metrosexualnej mode s military nadychom - http://www.milcentric.com/

napr: Obrázok
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

tá osoba má dosť prázdne nohavky- čo dosť podstatne znižuje "feeling" tých nohavíc.
(to je argument, o ktorom ma poučili ženy :D )
Takže nohavice musia zvýrazňovať aj to, že ich nosí chlap a ne buzna 8)
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Moja rec :D

Moje oblubene su Propper International A-TACS, odolne, kopec vreciek super na zakazky a na strelnicu. Jednine slabe miesto je spoj vrecka kde sa nosi noz, kedze ho casto pouzivam, tak sa tam rozstrapkal sev. Ale nic co by zena nezvladla ;)
A to ze su camo, nie je az tak evidentne.
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa geronimo »

Kde sa daju este pozriet tie Helikon SFU v BA okrem municaku ??
Peco
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Peco »

Helikon UTL chválim aj ja za pevnosť ako vrecovina, síce ich nosím len tak do mesta, v kombinácii s bežným vrchným odevom ani nie je poznať, že sa jedná o tactical nohavice, pritom vreciek majú dosť. SFU mam olivové, veľkost M, prekáža mi len to, že nedržia v páse (bez opasku) po utiahnutí pásikmi po bokoch, možno kúpím S-long a bude to lepšie. Mám pocit, že hocijaké BDUčka majú lepšie robene tie pracky na sťahovanie, s ostrejšími hranami...Čierne SFU fakt nestoja za nič, rýchlo blednú, časom až do nádychu červenej!!!

Za zmienku stoja Tru-spec 24/7 Tactical nohavice. Tiež podarené, akurát odtieň zelenej je čudný, niečo ako tmavý foliage, mám čierne 24/7 Classic, voľné, dobre a pohodlne sedia v páse, skryté vrecká atď.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."