Doplnky na GLOCK

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

dik
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Zdravím chlapi, objednával niekto z vás nedávno niečo z glockparts? Pýtam sa, lebo ja som objednal pár súčiastok asi pred týždňom a bojím sa či mi prídu, lebo vraj sa skomplikovalo to posielanie súčiastok zbraní z USA - tak dúfam, že mňa to nepostretne :shock:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Z glockparts som sice neobjednaval nic, ale na budsgunshop je uz od jesene 2012 vycapeny oznam pre international customers, ze sa pripravuju zmeny pri exporte. Ten oznam tam bol uverejneny este pred vrazdami na skolach, kedy o gun-bane nebolo ani chyru, ani slychu. Mne odmietli na jesen poslat blbost, co sa zmestila do obalky a pridali poznamku, ze ci budu vobec nieco posielat mimo USA, budu vediet az na jar 2013, ale ze najskor asi nie vdaka pripravovanym zmenam. Tak len dufaj, ze glockparts nebude saskovat a posle Ti to, co chces.

http://www.budsgunshop.com/catalog/int_info.php
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

Yuri, vcera mi dosla od nich zasielka. Posielaju rychlo, lacno a viacmenej vsetko okrem zasobnikov, hlavni a a zverov. Mam s nimi len dobre skusenosti, objednoval som tam cca 5x. S drobnymi suciastkami nemaju problem zasielat.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Yuri: s GLockparts som nikdy nemal ziaden problem. standartne to trva 10 dni +- 1 den kym sa to ku nam dostane z USA. Pripadne ze nasi colnici zacnu spekulovat nad zasielkou, tak aj dlhsie.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

bude niekto teraz nieco brat z mlokparts? pridal by som sa s par drobnostami.
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jurokraken »

vie mi niekto poradit kde sa da vygravirovat na glocka na zaver, udaje ako su typ, kaliber ,proste to co tam je od vyrobcu.podla mna to celkom dobre vyzera.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pozor, je to teniferovane(karbonitridovane) tomu bezna gravirka neuskodi. Skus skor palenie laserom alebo skus trosku vychladnut :wink: Nic v zlom.
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jurokraken »

videl som to na par obrazkoch,samozrejme zahranicnych,takze len tak zo zvedavosti som sa pytal,urcite to neni zadarmo.takze uz som vychladol.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

skor je to pokus omyl(nastavenie lasera a neexistencia vzorky) a predpokladam, ze "omyl" by si nerad zazil na vlastnom mloku :wink:
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jurokraken »

daj si na google obrazky a tam napis glock a tam to najdes na niekolkych glockoch.tam ten omyl sa im celkom dobre podaril.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ja sa nehadam, ze to niekto vie robit. Sam som nieco podobne riesil na inej buchacke a par dobrych palicov ma upozornilo v tom smere ako som napisal, ze to mozem mat aj prepalene.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Idem objednat nieco z http://glockparts.com/Default.aspx, takze ak by mal niekto o nieco zaujem pls PM. Miesto odberu BA alebo niekde na sutazi, pripadne slovenskou posvou po SR.
Objednavku uzatvaram v stredu vecer.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

4jurokraken: nejak si neviem predstavit co mas na mysli tym vygravirovanim? mohol by si tu dat odkaz na nejaky pic z netu, kde to je urobene? predpokladam, ze nemyslis vyfarbenie uz existujucich vygravirovanych symbolov z vyroby na zavere napr. na bielo lebo to gravirovanie nie je a robi sa to napr. lakom na nechty...
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jurokraken »

ano presne to myslim,ale ak je to robene lakom na nechty tak jasne ze to je somarina,myslel som ze to je na vyssej urovni.neviem tu davat obrazky,ale ked si das gogle-obrazky a tam napises glock ,tak tam to najdes na niektorych fotkach.mne osobne sa to paci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"