Grand power P380

Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

ano, spraviť nišiu je najlacnejšie. dokupovat nišiu optovlaknovu su asi zbytočne naklady...

bus driver napísal:Aj som rozmyslal o nizsej muske, da sa kupit ? Alebo ju mam jednoducho trocha zosmirglovat ?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

O.K.
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Hari »

Ahojte,bol som s kamaratom vyskusat na strelnici Kacenu v kalibry 9mm browning a prekvapila ma presnost,fakt slusna,aj uchop pekny,ja som sice zastanca Glocku ....spokojny som bol s G17 9mm luger.......no k tej K-cene......zarazilo ma jedno....hned zacali problemy so zasobnikmi a ked sa naladoval zasobnik full,tak sa naskutocne zasekavala hned na zaciatku,tak sme dali do zasobnika len 10 nabojov,ze skusime,sprvu sa mi zdalo ze uz bude setko ok ale po par ranach zase problem,neviem neviem ci by som takuto zbran nosil na ochranu,akoze nic v zlom ale ja som s klockom nemal ani jednu zadrsku a to som ju dva roky zhavil na strelnici...co treba doladovat alebo je to zlymi zasobnikmi?????
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Neviem čo mam na to povedat.
P380 je najbezproblemovejšia vec aku vyrabame. 1000% spolahlivosť
na akej strelnici to bolo ?
nedoplietli ste tam zasobníky ? na 9x19 ( K100& p1 ) su jedny, a na 9x17 (P380 ) druhé. ak sa da do P380 zasobník z K100 tak to naozaj fungovat nemože.....
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Hari: Je to fungel nová kačena? Ak je to staršia jazdenka tak doteraz problémy nerobila? Nie je chyba v strelive?
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Hari »

Dobry,boli sme na tej strelnici len s touto jednou zbranou K 380...9mm Brow....je to pekna zbran,presna ,nic v zlom,neviem preco tie zasobniky haprovali,kamarat si ju teraz nedavno kupil tak sme sli vyskusat,mali sme kupene strelivo tusim beliot..poradil som mu aby sa s Vami spojil,pretoze vyhoda vasej zbrane je v tom ze je to na Slovensku a nieje podla ohlasov ziadny problem ked bude treba nieco doladit.Ked nam vyjde casu skusime aj ine znacky streliva a uvidime.Inac co som si na tej zbrani vsimol,packa streleckej pohotovosti je pre mna nedosiahnutelna a to nemam male ruky.Ale to len tak na okraj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"