.40 MFS skúsenosti

agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Re: .40 MFS skúsenosti

Príspevok od používateľa agger »

Nemôžem povedať mäkké "f". Šlape ako má. Je možno trochu slabšie než geco alebo sb. Pozri tu: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=141804#p141804


Jediný problém je dostupnosť. Ak ale máš zdroj, tak si za vodou (a mysli na mňa ;) ).
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Elado, sú úplne v pohode. V HK mi šlapú perfektne. Vystrieľal som ich pár tisíc a mal som len dva razy problém s menšou navážkou. Išlo o dva náboje z dvoch rôznych krabiek z rovnakej šarže (kúpené niekedy v roku 2010). Predtým ani potom žiadny iný problém nebol. Naopak, šlapú bez problémov. Navážky vyzerajú konzistentne, čo však neviem zmerať. Ako povedal Agger, sú trošku slabšie, ale to nie je na škodu. Pozitívne je aj to, že príliš nezasvinia kvér. Ja ich kupujem už pár rokov a som spokojný. Nechváli ich zase úplne každý, ale čo ja poznám pár štyridsiatkárov, tak sa na ne nesťažujú.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa vanto »

Za tu cenu sa to oplati zobrat. Mne idu tiez ok, nemal som s nimi poblemy.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ak môžem prispieť ešte jedným postrehom: SB sú podstatne drahšie a v štyridsiatke s nimi nemám dobré skúsenosti. Do mojej zbrane už nesmú. Raz som mal zjavne presypaný kus, možno s dvojitou navážkou. Zbraň to našťastie ustála bez ujmy, akurát z nej vyšla šajba skoro jak z dela a záblesk jak v štyridsiatompiatom nad Hirošimou... Iné je to pri 9mm Luger, tam sa do nich nebojím ísť a aj ceny majú rozumné.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Vystrieľaných do tisícky, bez problému, bez zádržky ak ma pamäť neklame.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak skusené naboje MFS v 40sw v glocku 23 vynikajuca strelba,spatny raz,presnost,spolahlivost super,zatial odporucam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"