Aký dôvod uviesť do žiadosti o zbroják?

friendly_sutherland

Príspevok od používateľa friendly_sutherland »

Komarno
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

hej prehliadol som- Štarkovce :)

Na fore nájdeš podklady a argumenty pre referentov Odd.zbraní. Verím, že mnohí sa tu už dovzdelali...
friendly_sutherland

Príspevok od používateľa friendly_sutherland »

A potom rozmer fotky je dobry len ze tvar ma byt z blizka :D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

chceš povedať, že ti vyčítajú fotografiu???
(Okrem iného)
friendly_sutherland

Príspevok od používateľa friendly_sutherland »

ty prisaham zobral som fotku ako sbskar co mam na vysacke ze mam daleko tvar na nej hovorim mu rozmer je taky jak je udany ziadosti :D ze tvar musi byt blizsie tak som sa otocil dal sa odfotit a bolo to ok nemal som sa chut s nim natahovat lebo bol moc mudry
friendly_sutherland

Príspevok od používateľa friendly_sutherland »

ale ako pisem na komarno nepoznam zatial cloveka co by sa nestazoval ci uz prepis aut hocico proste nenormalne
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

super, kolega musí mať fajn pocit, že dorovnal hendikep na dlžke svojho falusu
friendly_sutherland

Príspevok od používateľa friendly_sutherland »

iny okres iny mrav
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Na fotke mas mat bradu od cela tusim min.13mm ... hlupost, ale ked ti niekto nechce dat ZP, tak ta vie otacat na kravinach.
Inac drzim palce a chystaj si odvolanie, prestuduj zakon o spravnom konani a vsetko na fore co sa tyka vydavania ZP. Potom ta uz mozu prekvapit len v dobrom :)
HUNTER
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa HUNTER »

Musim priznat ze ma tie referencie ako tazko mi daju zbrojak ked som z Petrzalky trocha vystrasili. Myslite si ze im postaci ako dovod ze pracujem v SBS, v podstate ma mozu poslat na zasah aj mimo pracovnu dobu, a mám strach aby si so mnou niekto nesiel vyrovnavat ucty ked nebudem v praci? Chcem skupinu A, ale nie som si isty ci im toto postaci. Napadnuty som priamo nebol, vzdy som konflit dokazal vyriesit slovne, z toho asi tri krat som argumenty podporil s vytiahnutim obuskom v ruke a utocnik si to rozmyslel. Ale teraz ked vidim v akom Kocurkove zijeme tak vazne premyslam ze si vazne vykoledujem aby ma niekto prepadol, odovzdam mu stary mobil a nejakych 20 eur a aspon budem moct dokazat potrebu nosit zbran.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Rychy97 napísal:ty prisaham zobral som fotku ako sbskar co mam na vysacke ze mam daleko tvar na nej hovorim mu rozmer je taky jak je udany ziadosti :D ze tvar musi byt blizsie tak som sa otocil dal sa odfotit a bolo to ok nemal som sa chut s nim natahovat lebo bol moc mudry
Nejde o rozmer , ide o niečo úplne iné ...nebuď príliš múdry . :wink:

Aj na OP alebo VP Ti onehdá nedali ( teraz rieši PC ) hociakú fotečku .
Fotka ako nejaký kár proste neobstojí ...kor , keď je len strihnutá na ten príslušný formát .

Pochopili sme sa ?
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa Milky_06 »

ahojte len ma dnes napadlo, mohlo by byť odôvodnenie o rozšírenie z B na A - viacdňové túry pri ktorých prespávam v horách mnohokrát sám v stane? zaujíma ma hlavne či sa to nebije s nejakým iným zákonom ohľadne nosenia zbrane v lese
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa vanto »

Podla mna sa to nebije s nicim, jeden znami si daval okrem ineho podobny dovod a preslo mu to.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Niekde tu na fore som zachytil, ze mal jeden pan zapisane na B-ecku ako miesto drzania zbrane aj "turisticke miesta" , alebo nieco podobne, tak aby si aj ty tak neskoncil :-) Ale myslim, ze neskor mu to uz odmietli zapisat pri vydavani noveho ZP, tak neviem… :-)
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa Milky_06 »

hej hej ono keď pôjdem na rozšírenie mám aj iné dôvody ale to nie je podstatné, hlavne ma zaujímalo to aby sa to "nebilo" s nejakým iným zákonom týkajúcim sa lesom, poľovníckych revírov a podobne :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"