Nákup novej sa.vz.58

Taktik
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 8 years 9 months

Príspevok od používateľa Taktik »

to HADES:

Myslím, že firma shooting academy má ešte 10 uloženiek a 1 z toho by mala byť compact. Ponuku majú na stránke, ale všimol som si to aj na bazoši.

http://sport.bazos.sk/inzerat/57397523/ ... OZENKA.php
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Osobne som si vsimol tu ponuku od SA, ale 380 Eur je dost silna kava.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Menej to uz nebude :roll:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Hmm, to je fakt seriózny predajca licencovany keď miesto vlastnej stránky frci cez bazos pod menom "roman"... Tipujem ze tým porušuje nielen podmienky bazos-u, ale zabudol si tam dopísať tam aj orgán dohľadu co ma uvedený na webe :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa HADES »

Za toho Kompakta chce 430€....
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa HADES »

Bol som v S.A.
Kompakt je prec ale tie P-čka čo tam maju sú fakt vo vynikajucom stave.. tym sa urcite da povedať uloženky. a hned som im jednu dal do minusu zo skladu.. :)
aj ked za 380 ale lacnejsie už nebudú .. teda uloženky..
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

KolArms este ma po 340 Eur. Mozes tu ulozenku nafotit, podla clanku na Gunexpert?

Som teraz v stave medzi VZ 58 a AKM (madarska). Clovek by najradsej AK-74, aj to strelivo bude za chvilu lacnejsie nez vz43 ale zohnat ho, ze…
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa HADES »

žial, nemôžem ju nafotiť lebo akurát mi beží 30 dni na vydanie nového ZP nakolko som podal žiadosť o rozširenie a prislušník mi správne podotkol že mi za rok aj niečo konči platnosť tak že prečo si rovno nepodám žiadosť o nový ZP že to stojí to isté že potom by som musel všetko platiť znovu kolok, zdravotnú, psichotesty . a teraz mi nemože vydať nakupko.. až 17teho feb. tak som ju tam zaplatil šupli na ňu moje meno a čaka ma tam... ale môžem ťa ubezpečiť že tiež som sa riadil člankom z Gunexpert a žiadne vyrazene ani zahladené dražky na hornej hrane puzdra zaveru, na voditkách zaveru boli stopy po fréze a niektoré nemali ani razitko pod čislom na ploške po repase či kontrole boli aj také ale fakt pekne.. predpokladam že po tej kontrole (repase) boli zakonzervované a uložené.. treba ist pozrieť..
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

hm no zase zajst do Kolarova je 1,5 hodiny cesty tam a zas naspat takze to je na palive asi na rovnako ako tych 40 eur navyse tu v BA.

Jedine ze by v KolArms k tomu prihodili lacnejsie strelivo, neviete niekto po kolko tam je pri odbere zbrane?

Ja rozsirujem na E v pondelok, ale to bude na pockanie.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa HADES »

Iba rozširenie by som mal aj ja na počkanie ale kedže žiadam o novy tak si musím hold počkať.
strelivo maju aj oni v SA nejaké ale nepytal som sa aké a po čom.. treba si tam zavolať .. sam uvidíš
Používateľov profilový obrázok
Greenman
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Greenman »

zdravím páni ... mal by som dotaz ...neviete kde by sa dala aktuálne zohnať 58-čka ? ... len v základe nejaká uloženka ... BB-kraj prípadne ešte Nitra ? vďaka za radu
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 621
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa aparapi »

v BB kraji Meget.sk, je to taká typická garážová predajňa v Žarnovici (ale aby si videl aké majú ostré zbrane, musíš byť registrovaný na stránke).
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Pri volani do Meget odporucam obrnit sa trpezlivostou, asi maju na vsetkych telefonoch nastavene tiche zvonenie.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Ja som kupoval vz 58 v sobotu v Hilzna.sk v Pribyline, su to povodom z KolArms. Treba si to pretriediet, nove ulozenky uz zjavne neboli ale nasiel som pekny kus. Cena 310 (sumka + 3 zasobniky, cistenie, popruh, bez bodaku) + 5 eur dalsi zasobnik.

Chalan bude mat ale staly zdroj streliva 5,45x39 mm za rozumnu cenu, takze prekazka preco nie AK-74 pada a urcite si ho casom kupim.
Používateľov profilový obrázok
Greenman
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Greenman »

no priznávam že aj ja som pokukoval po 74-ke ale práve pre to strelivo som sa rozhodol pre 58 ... nevieš náhodou v akej cene ho budú mať ? a v akej cene majú 7,62x39 ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "