S&B 9mm Luger LRN

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

S&B 9mm Luger LRN

Príspevok od používateľa C08R4 »

Co vravite o olovenych strelach S&B 9mm Luger LRN 124grain/8g, na obranne ucely? Pre a proti. Zatial ja pouzivam 6,4g SP strely od S&B (Pretoze kvalitnejsie este nemam), kedze 8g SP sa zevraj viac odrazaju. Zaujimali by ma tie LRN. Povrch by mali mat chraneny umelou hmotou.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem o tom žeby sa 8g,poloplaste odrazali viac,mam skusenost že 6.5g :( LRN-hovoris o olovenych poteflovanych,take robi SB :idea: ja osbne som ich raz mal ale je to bezny naboj ako ktorí kolvek prebijany.Najlepšie sa mi osvedčili prebijane strelou Ares s tažkou 147g,žial už ich neberem lebo jeden kolega dražel čoraz viac :roll:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 17:13, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Chlapci, nic ve zlým, ale pripomeňme si, čo znamenajú tieto dve skratky:
g = grams
grs = grains
Preto pochybujem, že by niekto dokázal zo svojej deviny vystreliť strelu vážiacu 147g, teda stoštyridsaťsedem gramov.
:D :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mne tu nešlo oto zle to napisat,omluvam sa pointa bola ina,ale ak ktomu nemate nič ine o.k :roll:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

A co vravite na SB SUBSONIK FMJ, 9.1 g ťažká strela, zrezaný kužel = viac energie odovzdá v cieli so zniženým rizikom prestrelenia a smrteľného zasiahnutia nezainteresovaného nestastníka a nižší spätný ráz pre rychlejšiu a presnejšiu streľbu, neohluchneš až tak moc....podla mna optimalne riesenie

http://www.sellier-bellot.cz/pistol-and ... roduct=177
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

len aby s tym nemali problem niektore guny pri nabehu do komory ako uz bolo niekde spominane
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

GLOCK neznaje što to problem... 8)

GLOCK-a sa boji aj CHUCK NORRIS s velkym CH
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"