9mm Luger

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

z toho skladu je to do predajne pekná štreka. Nás tam pustili autom. Fotku nášho nákupu tu nájdete 8)
Používateľov profilový obrázok
bobo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bobo »

Vcera som v MT v predajni UNISPORT natrafil na SB 6,5g SP Nontox za 9,33€.
Bola to zelena krabicka s napisom POLICE. Zapalky lakovane na zeleno.
Podla stranky SB maju rovnake parametre ako klasicke SB 6,5g SP.
Len tie klasicke som kedysi kupoval za skoro 15€.

Strielali ste niekto tieto NONTOXy?
Ta cena sa mi zda podozrivo nizka.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

Ja ich pouzivam a kupujem po 9,-

U mna bezproblemove a su docela presne
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

to je dobra cena, to kde sa da kupit za tolko? ved stoja okolo 15 na pulte nie?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

15€ za krabicku obycajnych FMJ lugrov od bratov cechov? To snad nie…
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa miselito »

Ahojte,
vcera som bol v podnikovej predajni ZVS a konecne maju na predajni naboje.
Predavac mi hovoril, ze je to seria urcena pre export do USA, to len aby som sa nezlakol, ked vzadu na nabojnici uvidim namiesto ZVS napis Hotshot.
Mali len sypane, cena nezmenena.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

No ak je to rovnaká séria ako pred mesiacom, tak by som nechcel byť američanom. (igelitové vrecká po 100 ks) :evil: :mrgreen: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

keď nabalili tie exportné náboje do igelitu po 100ks, zrejme išlo o triedu nižšej kvality, ktorá nesplňala požiadavky amerického odberateľa. ---Poznáme aj u SB 8)
MareC3k
občasný prispievateľ
Príspevky: 46
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa MareC3k »

Vystrielal som 1000ks seriu z januara, sackovane po 100ks a nemal som ani jeden problem. Akurat ze v zbrani vidno sem tam nejake zrnko nespaleneho prachu co sa mi pri inych znackach nestavalo.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Zo 100 ks vystrelených nábojov padli dve strely pred terč na podlahu, tak boli podlaborované... :shock:
Samozrejme, že ani záverom takmer nepohlo. :roll:
Vtedy som vzal 500 ks (februárová séria), tak uvidím, ako ostatné. :?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

peterson napísal:keď nabalili tie exportné náboje do igelitu po 100ks, zrejme išlo o triedu nižšej kvality, ktorá nesplňala požiadavky amerického odberateľa. ---Poznáme aj u SB 8)
U ZVS to bude skor tym, ze im to nema kto balit do krabiciek… Nestihaju. Mal som aj sypane od nich, ale kupovane uz davnejsie a nevsimol som si ziadny rozdiel oproti tym balenym v krabickach.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ja som vystrelil niekolko tisíc ZVS i z vadných šarží 22,23- čo bol náš spoločný nákup, i z produkcie rok dva dozadu aj nábojov Hotshot. Okrem zopár zlyhávok zo šarží 22,23 išli náboje ZVS bez závady.
Kedže ale označenie Hotshot bolo pre trh USA a v žiadnom prípade sa tieto náboje nemali dostať na náš trh- jeho súčasné vpustenie do domáceho obehu bude otázka výstupnej kontroly kvality. Moje info hovoria, že do USA sa vyrábalo 2mil. ks mesačne v označení Hotshot. Na tréningovú strelbu dobré strelivo. Len škoda, že výrobca sa tvári ako monopol a že domáci spotrebitelia sú neni zaujímaví. Pokiaľ si robí názor zo smiešnych odberov predajní, tak to chápem. Lenže oni vedia, že spoločné nákupy športových strelcov prevyšujú odbery predajní a mohli by byť cyklické, ak by boli výhodné podmienky. Oni ale nemajú záujem. Tak sú osratí a kúpime od toho, kto myslí obchodne.
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa miselito »

Dnes som ich bol vyskusat a 4ks zo 150ks Hotshot-ov nevystrelili. Vsimol som si na nich inu farbu zapalky ako pri predchadzajucej serii s logom ZVS. Neviem aky je rozdiel medzi zapalkami a ci su menej kvalitne.
Uvidim este ako spinia zbran ked pojdem cistit.
Ale budem rad ak zacnu zas predavat standardne ZVS strelivo.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Ja som však nemal na mysli náboje Hotshot, ale štandardnú produkciu s označením nábojníc ZVS.

A čo sa týka balenia nábojov ZVS (či do tých igelitových sáčkov alebo do škatuliek) - je to jedno, sú to tie isté. Ale či to nemá kto baliť, alebo nemá do čoho baliť, je druhá vec. :mrgreen:
elegant_ptolemy

Príspevok od používateľa elegant_ptolemy »

Ahojte chalani, priznávam sa, že som tu nový a strieľaní prichádzam takpovediac na chuť, učím sa správne techniky. Teória je vec krásna, ale praktickosť večná. Preto by som sa vás chcel popýtať, ako to robíte so spoločnými nákupmi streliva, a prípadne, či by som sa mohol k pridať, som z BA. Najlepšie by bolo hodiť spravu do PM. Vďaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"