Hunter Club Bratislava

hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Oznam:
Dňa 15.9.2016 bude HUNTER CLUB otvorený od 13:00 do 21:00 hod.
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

V nedeľu 18.9.2016 bude v HUNTER CLUBE prebiehať kurz Israeli Combat Shooting Level I. Máme posledné voľné miesta. Detailné info na tel. 0911650032.
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

V Hunter Clube rozširujeme team a hľadáme ďalšiu posilu ku nám. ZP podmienkou, skúsenosti z oblasti zbraní a streliva sú výhodou. Záujemcovia/záujemkyne môžu poslať stručný životopis na info@hunterclub.sk, príp. volajte na 0904650035.
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Hunter Club rozširuje team, hľadáme správcu strelnice. ZP podmienkou, skúsenosti z oblasti zbraní a streliva sú výhodou. Záujemcovia môžu poslať stručný životopis na info@hunterclub.sk.
Wolverine
občasný prispievateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Wolverine »

zdravim,da sa aj s vz58 strielat s ocelovym jadrom???pred cca 5mi mesiacmi sa nedalo...aka je situacia teraz prosim???vdaka Palo
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

IMHO neda
cretino
občasný prispievateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa cretino »

maju tam ale na mieste po 50 kusov v krabicke sypane SB treningove strelivo za 50 centov kus, s tym sa da
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Na budúci týždeň príde v tomto kalibri strelivo Barnaul, za výhodnejšie ceny :) V blízkej budúcnosti ideme okrem rozšírenia strelnice o "taktický tunel" ( https://www.youtube.com/watch?v=koAN0lTDASg ) upraviť dopadisko tak aby sa dalo strieľať aj so strelami s tvrdým jadrom.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Výborná správa.
Bude sa dat po úprave strielat z brokovnice aj iná ako hromadná strela?
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

V rozšírenej časti strelnice zvážime použitie buck shotov. Určite podrobíme nový tunel náročnej zaťažkávacej skúške a podľa výsledkov sa rozhodneme :) V súčasnej podobe strelnice pri streľbe na papierové terče nemá použitie brokového streliva veľký význam. Viem si ale použitie brokovnice s iným strelivom ako slugy predstaviť v pripravovanom tuneli pri parkúre napr. aj s "vyskakujúcimi" terčami s rôznymi motívami...
rado101k
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa rado101k »

No ked budem moct na AKcku pouzivat vojenske strelivo u vas to bude super....:-)
Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Toto je výsledok dnešnej návštevy Hunter club strelnice. Nezatlčené klince na parapete a vďaka tomu takto poškodená pažba ani nie ročnej pušky. Žiaľ som si to všimol až na konci a tak miesto jednej sú tam rovno štyri ryhy. Je pochopiteľne, že ma to naštvalo a očakával som aspoň ten základ komerčnej slušnosti k zákazníkovi - nejakú omluvu, prevzatie zodpovednosti aj keď som v podstate mohol rovno žiadať náhradu škody, lebo oprava pažby nie je práve lacná záležitosť.
Ani ma vlastne neprekvapilo, že som u zamestnanca čo tam bol videl nulovú reakciu keď som mu to ukázal. Ako keby sa to strelnice ani netýkalo a keď som povedal, že aby sa to dalo doporiadku lebo ak sa to zopakuje moja noha viac do Hunteru nevkročí som sa od zamestnanca dočkal naopak odvrknutia, že nech sa nevyhrážam.

Takže to bola pre mňa tá posledná kvapka. S touto inštitúciou končím. Miniem to čo tam na predplatených vstupoch ešte mám, alebo sa aj na to vykašlem a viac moja noha na tuto strelnicu nevbkročí. Nestojí mi to za to. Nie je jediná v BA.
Prílohy
huner2b.jpg
huner1.jpg
Používateľov profilový obrázok
snajprd
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa snajprd »

Podobná skúsenosť u mňa. Porezal som si prst na trčiacom klinci ked som zvesoval terč. Ešteže ma spravca strelnice ošetril
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Vážený pán Bratinka,
Čítal som mail, ktorý ste nám poslal, tiež Vaše vyjadrenia na našu adresu na facebooku, našom aj na Vašom, tiež na webfore. Rozhodne ste nás nešetrili, vyjadrenia na našu adresu typu, že sme treťotriedna firma, aušus, debilní hejpodnikatelia, šlendriani, atď. určite nepotešia. Poškodenie akejkoľvek zbrane nás určite mrzí, máme k nim vzťah, nielen k našim samozrejme. Ak nastala takáto situácia, na strelnici je uvedený kontakt na oboch konateľov, ktorí sme pripravení neočakávané situácie riešiť normálnou formou, nie osočovaním.
Spomínanú udalosť som si pozrel na zázname našej bezpečnostnej kamery aby som vedel objektívne vyhodnotiť celú situáciu. Keďže ste nás vo Vašich komentároch nešetrili, nebudem ani ja Vás. Zaujalo ma absolútne nešetrné zaobchádzanie so zbraňou zn. Winchester, ktorú ste nabíjal voľne položenú, bez pridŕžania druhou rukou, pričom sa Vám miestami posúvala 10 cm hore dole. Našťastie sme na strelecké stravy nainštalovali gumené podložky, aby si zákazníci paradoxne nepoškodili svoje zbrane. Tieto gumené podložky sú zakončené lištou, ktorá je klinčekmi pripevnená k pultu. Tu mohla nastať situácia, ktorá sa nám za 3 roky prevádzky nestala, že keď ste si posúval zbraň k sebe (nezdvihol ste ju, iba ste si ju väčšinou posunul lebo ste strieľal posediačky) mohol nastať drobný škrabanec. Ale to už je individuálny prístup každého ku svojim zbraniam.

Skôr ma zarazila Vaša manipulácia so zbraňou, ktorú považujem za vyslovene nebezpečnú. Nebezpečnú pre Vás a pre Vaše okolie. Po nabití zbrane ste sa zakaždým posadil, chytil ste pušku často aj za spúšť a dvihol ste ju v prudkom uhle smerom nahor a až potom ste pohybom naspäť zacielil na terč. Veľmi nebezpečné a opakovane!!! Túto techniku jeden zo svetových inštruktorov nazval typom „na rybára“. Toto nie je sranda, toto je veľmi vážna vec, mohlo dôjsť k úrazu, resp. k poškodeniu zariadenia strelnice.

Takisto je neprijateľné, že ste pri ukazovaní toho čo sa Vám malo stať na moment otočili zbraň smerom k zamestnancovi strelnice v priestore mimo streliska, kde je manipulácia so zbraňou výslovne zakázaná. Nebudem Vám opakovať základy, že každú zbraň považujeme za nabitú a podľa toho s ňou manipulujeme.

Pán Bratinka, ponúkam Vám možnosť spolu si pozrieť uvedený videozáznam z bezpečnostnej kamery, ak nastala chyba z našej strany, som ochotný finančne prispieť na opravu zbrane aj keď sme podľa Vašich slov treťotriedna firma a aušus.

Zároveň som ochotný Vám vyplatiť nevyčerpané vstupy z viacvstupovej karty, keďže ku nám už nemienite chodiť. Môj osobný názor je, že to bude určite pre ostatných zákazníkov naozaj bezpečnejšie.

Reagoval by som aj na ďalšie invektívy ale toto boli hlavné veci, na ktoré som považoval potrebu zareagovať. Záverom Vás už len naozaj úprimne poprosím, pán Bratinka, absolvujte kurz základov manipulácie so zbraňou u niektorej zo streleckých agentúr, napr. RDA, TCA, Strelecká Akadémia, je tu široký výber profesionálov, ktorí Vám pomôžu odstrániť zlé návyky. Toto myslím vážne, môže to zabrániť tragédii v budúcnosti.
S pozdravom
Ing. Miroslav Chrenko
HUNTER CLUB
konateľ spoločnosti
Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Nemal som v úmysle to tu ďalej rozvádzať, bude záležať od vašej reakcie či zverejním aj svoju odpoveď čo som vám práve poslal. Je vaše právo tu reagovať a bude aj moje na niektoré hlúposti čo tam úvádzate. Teraz hádam iba záver.

Chodil som na vašu strelnicu už od jej vzniku. A s touto karabínou rok raz či dva krát do mesiaca v podstate ako stály zákazník. Prekvapuje ma že ak nezaobchádzam s ňou bezpečne tak napriek tomu, že ste ma určite aj vy osobne videli mnoho krát, že som nikdy nepočul ani slovo o "hazardnom zaobchádzaní"...... nejakom upozornení. Nehľadajte prosím chyby tam kde nie sú pričom prehliadate prehrešky proti bezpečnosti hraničiace až z vykázaním od niektorých vašich zákazníkov, čoho som bol občas svedkom, ale neriešim, lebo sa objavujú žiaľ na každej strelnici. Mám nový zbroják viac ako 25 rokov a so zbraňami prichádzam do styku od svojich 12 rokov aj ako športový strelec. Mám nejeden kurz za tú dobu za sebou a aj keď sa kde tu nejaká nechcená drobnosť ako u každého môže objaviť našťastie viem ako so zbraňou zaobchádzať. Ale opäť ako váš zamestnanec - najlepšia obrana je útok a odvedenie pozornosti od podstaty problému. A to mám napísať že ste prvotriedna strelnica ?

To že poškodenie vzniklo u vás, na to nepotrebujem vidieť video. Vzniklo pri náhodnom opretí, alebo potiahnutí zbrane tak, že sa predpažbie pri tom náhodne dotýkalo tej plechovej lišty na okraji.
Náhradu budem riešiť keď budem vedieť čo bude stáť oprava. Ak prekročí určitú hranicu určite sa ozvem a pošlem číslo účtu.
Čo do vrátenia peňazí za nevyčerpané návštevy to budem riešiť tiež po uzavretí opravy predpažbia. Teraz aj vzhľadom k tomu ako ste ako konateľ reagovali na to nemám chuť. Problém vznikol kvôli chovaniu vašeho zamestnanca ktorý ma vytočil tak ako ma vytočil lebo je neakceptovateľný. Keby ste ako prvé aspoň prejavili nejaký záujem o riešenie podstaty problému je viac ako isté, že všetko čo som napísal by som buď obratom zmazal, alebo dopísal niečo čo by to znegovalo. Ale vy paradoxne ako prvé rovno útočíte, takže prepáčte, ale ani slovo ma z toho nemrzí, lebo ste sám iba potvrdil čo som napísal.

Opakujem znova a znova. Prvotriedna strelnica ( čo som si o vás do teraz myslel ) by nikdy a to zdôrazňujem nikdy miesto aspoň záujimu o problém s ktorým prišiel zákazník a týka sa strelnice na toho zákaznika naopak nezaútočila ( váš zamestnanec ). Takže si v prom rade položte otázku ako triednou strelnicou ste. A potom môžeme riešiť čokoľvek iné.

JaBr.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"