Air IPSC

eager_wright

Príspevok od používateľa eager_wright »

yarco napísal:
Bamboocha napísal:presnost na 15-20 pri 0.25grs guliach velmi presne
Čo si (ako airsoftový analfabet) môžem predstaviť pod pojmom "veľmi presné"?
Do kružnice cca akého priemeru by sa to zmestilo?
S dobre vyladenou zbraňou sa na 25 - 30m dá strieľať kruh 8 - 10 cm
eager_wright

Príspevok od používateľa eager_wright »

robusta napísal:nakoľko téma začínala ako Air IPSC zaujímala ma presnosť streľby z tohto dôvodu. V AirIPSC sa určite nestrieľa na 25m na nejaké melóny alebo dyne. Keď som pozeral tie videá popre nevyzerali nejaké veľké.
Vie niekto aké vysoké sú tieto popre, a terce akých rozmerov sa používajú a na akú vzdialenosť sa to priemerne strieľa?
Strieľa sa na vzdialenosti do 15m používajú sa redukované papierové IPSC terče a mini IPSC popre

poper má vyšku cca 30 cm a priemer kruhu cca 12 cm
eager_wright

Príspevok od používateľa eager_wright »

tompek napísal:
robusta napísal:pekny sport a trening. ktore zbrane je lepsie kupit tie na CO2 alebo green gas......
s ocelovym zaverom alebo plastovym a aka je ich presnost
ja som sa už navnadil na: http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/k ... ck-gbb-6mm
držal som ju už v ruke a celkom sa mi pozdávala. Má ju niekto? Je OK? Oproti Hi Cape 3,8 sa mi zdala lepšie vyhotovená.
Zbrane od tejto značky sú to najlepšie čo v airsofte zoženieš už z krabice výkonná spoľahlivá a presná s trochou tréningu a dobrým strelivom nie je problém trafiť na 25 - 30 m litrovú fľašu od coca coly
eager_wright

Príspevok od používateľa eager_wright »

robusta napísal:ten glock vyzera ozaj dobre
mna este celkom zaujala aj toto pistol http://www.airsoftarmy.sk/product/stti- ... 51-k-4342/
Ake su vase skusenosti so znackou Stti - We
Po vybratí z krabice to bude chcieť prekontrolovať trocha vyladiť vymeniť hop up gumu a gas route a bude to veľmi spoľahlivá zbraň.

Nebudem vysvetľovať čo je čo ak by to niekoho zaujímalo na sinergy je o tom veľmi dobrí článok
outdoorman
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa outdoorman »

V air softe sa vôbec nevyznám a preto by som potreboval od múdrejších a skúsenejších poradiť pri výbere air soft plynovej pištole Glock 17. Chcem ju iba na lacný a hlavne "hocikedy" tréning vo svojej 7m garáži. Nie vždy je čas ísť s ostrou zbraňou na strelnicu. Nechcem na nej ani robiť žiadne úpravy a preto by som chcel, aby bola dobrá už "z krabice". Z toho čo som sa dočítal, tak sa rozhodujem medzi Tokyo Marui za 120 eur, alebo KWA za 99 eur. 20 eurový cenový rozdiel medzi nimi ma vôbec netrápi, potreboval by som poradiť pri výbere airsoft Glock 17 teda iba vzhľadom ku kvalite, spoľahlivosti, dlhodobej funkčnosti a prípadnej dostupnosti náhradných dielov v SR, ČR. Ďakujem Vám za odpovede, ktoré ma môžu ušetriť od sklamania zo zlého výberu.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

mám G17 od ASG (KWA). Náhradné diely ti neporadím, lebo som ich nepotreboval. Nemal som zatiaľ žiaden problém. Akurát mám len jeden zásobník takže netrénujem prebíjanie, odporúčam kúpiť si ešte jeden. Čo sa úprav týka, menil som pružinu aby bola spúšť tvrdšia (stále má od ostrej ďaleko).
Neviem čo od toho čakáš, čo chceš trénovať a čo znamená aby bola dobrá.
Aha a ešte jedna vec - v zime si v garáži bez kúrenia moc nezastrieľaš (bude to pluvátko) a s kúrením (aké máš?) je to nebezpečné, musel by si stále vetrať.
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

nechcem zakladat dalsie vlakno a kedze sa moja otazka tyka airsoftu a treningu, dam to sem.

strielam HS-9 v Lugri, pricom som pred rokom zacal s kurzami v TCA. casto sa zial na strelnicu nedostanem, takze sa co najviac snazim zvladnut suchym treningom. trenujem 4-5 krat do tyzdna doma, aby som prilis neoberal o cas rodinu. casom chcem pridat aj pusku a k tej smeruje aj moja otazka. viem, ze pusku z urcitych dovodov poriesim najskor o rok (asi vz58), ale rad by som zacal treningom uz skor. casovo budem stihat opät len nejake to domace susenie + kurzy cez akademiu. aky mate nazor na to, ze by som ako treningovu pusku pouzil airsoft zbran?
je mi jasne, ze vsetko s nou nenatrenujem, ale na domaci trening by mohla pomoct (uchop, drzanie, presuny, vyhladavanie a zameranie ciela, prebijanie...). ako som pozeral nejake airsoftky, tak ma zaujalo to, ze ich vaha sa celkom priblizuje realu.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

máte niekto skúsenosti aj s kjw asg cz sp01 shadow? aká je presná a podobne
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

SKúsenosti užívateľa nie, iba predajcu. Vnútro je rovnaké s CZ75 Para, pasujú zásobníky atď. Pasuje do origo púzdier. Kúpilo si ju zopár ľudí čo strieľajú AIPSC alebo ostreho Shadowa ale nemám spätnú odozvu. Strieľa to pekne, presne, uchop proste Shadow. Zvažoval som, ale ostávam pri 11 ročnej HiCape 5.1 - zvyk je železná košeľa.
Na stránke ASG je správa že toho roku s SP01 vyhral Lars Hagemann 4-tý ročník IPSC European Action Air Championship, takže zlá asi nebude.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

11 rocna Capa! tak to je uz pekny vztah.
Takze sa da povedat ze zbrane od kjw su vo vseobecnosti dobre?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

11 rokov je u mňa. Predtým dvaja majitelia každý cca rok. Je to skôr diagnoza, prvá ostrá bola tiež dvojradový klon 1911 :) KJ Works zbrane sú Ok, z krabice idú slušne a dosť dlho tak jak majú, bez nutnosti upgrade.
hvozdikSK
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 3 years 11 months

Príspevok od používateľa hvozdikSK »

Ahojte pani (aj damy), chcel by som trochu ozivit tuto temu, kedze na nete som vela nedohladal. Chcem zacat s treningom Air IPSC, existuje v Bratislave nejaky klub, ktory sa tomuto pravidelne venuje? Pochytit zaklady, techniky, poradit sa. Pripadne nadsenci, s ktorymi by som sa dal dokopy a dali by sme tomu sancu? Dakujem za tipy :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"