ZP skupiny D a strelba na sportovej strelnici

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:28, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:27, upravené celkom 1 krát.
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

urobim len kurz a skusku uz ziadnu vykonavat nemusim lebo sa mi zapocita podla zakona ta doplnkova skuska - mne to pripada tak ze stat potrebuje z obcana vymanit kazdu korunu 2x to iste nieje to iste :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:27, upravené celkom 1 krát.
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

este mam taku otazku idem si rozsirit teda ZP na skupinu E pricom budem musiet znovu predlozit lekarske potvrdenie- mam aj vysetrenie u psychologa , ale potvrdenie je uz na prakticokom lekrovi , ale nechcem znovu dat mojej praktickej 800sk za to aby to podpisala (ano tolko si zapytala ). OTAZKA znie ci mi to moze podpisat povedzme Prilezitostny lekar ???
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Pri rozsirovani na sk. E uz nepotrebujes lekarsky posudok. To iba pri predlzovani platnosti ZP.
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

:-D jaj tak potom v poriadku som si myslel ze to je ako pri vidani noveho ZP tak potom mam o starost menej
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"