F-Class 100–300 m _ FENIX Levice 28.1.2018

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

F-Class 100–300 m _ FENIX Levice 28.1.2018

Príspevok od používateľa lovec »

inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

No ako bolo? Počul som, že na stredisko sa dostávalo ako na "kolotoče" (čísla tercov/registracie boli nepodstatné,podstatne bolo kam sa strelec fyzicky "pretlacil" teda pokiaľ nechcel čakať na úplný zaver) ?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

He?
To čo je za blbosť?
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Tzv. "rundy" zrušené (na stredisko sa išlo podľa čísla a terči).
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Nomed pozdrav M, na kave som mal pocit ze to uz predychal ale len na vysvetlenie:
- v LV nemas pevne stanovenu zmenu, cislo terca je tvoje startovne cislo a nezodpoveda nejakemu konkretnemu stavu v konkretnej zmene. Plati dlhodobo zauzivane pravidlo: "prvy lahne, prvy striela". Ti co boli strielat viackrat/chodia pravidelne o tom vedia, ostatnym nic nebrani aby sa spytali. Nieje to ziadne verejne tajomstvo ktore by malo zvyhodnovat tych ci onakych, je to ustretovy krok organizatora preteku aby sa strelci navzajom dohodli a vysli si v ustrety ak sa niekto ponahla domov.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Pripadá mi to ako normálna, bežná vec... Na tomto sa niekto dokáže zavzdušňovať...? :roll:

Levičanov chválim za plynulý priebeh a rýchlu online odozvu - než človek príde domov, tak sú výsledky a fotky na stránke. Paráda, potlesk za výborný servis.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..chapem Tvoj nerypavy prispevok spravne ze sa pytas dnes co bude zajtra?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

No ak si nasu nerypavu debatu pamatam spravne tak dilema ze co je ci nieje sport tkvelo v tom, ze ja som zastaval nazor ze "relaxacna strelba zo samopalu by nemala byt postacujuci argument na zdovodnenie opravnenosti nadobudat tuto zbran na sportove ucely".
- myslim si to stale a to je vsetko co by som chcel (za seba) povedat
Sutaz o ktorej je toto vlakno nespociva v strelbe zo samopalu tak nie uplne rozumiem Tvojej snahe prave TU ozivovat temu ktora vyustila v docasne zamknutie prislusnej diskusie.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

theplaky napísal:Nomed pozdrav M, na kave som mal pocit ze to uz predychal.
M je v pohode.

Mne osobne sa to zdá "kusok" proti logike co sa týka jednoduchsej organizácií ale to jen môj názor ,k zvyšku čo sa týka vyhodnocovania "hadzania" na net sa LV nedá absolútne nič vytknuť chodievame tam občas na 7,62x39 a pušku (min rok som absentoval keďže si "stavam" vlastnú hračku).
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"