GP STRIBOG (9mm samopal)

JonBonJovi
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 6 years

Príspevok od používateľa JonBonJovi »

tak cenu to má vcelku dobrú, predsa len za nejakých 1000 euro, po čom idú tie 10", sa nejaké to ARluger kúpiť nedá.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Mam vysupanych cez 2000 ran najrozlicnejsieho streliva,95% prebijane aresy,bez akychkolvek problemov,zatial 100% spolahlivost
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Presne tak spevak :-)
Ale kazdy kto to so strielanim mysli vazne a nestriela len koli tomu aby to spravilo bum, tak skor ci neskor skonci pri AR platforme a preto hovorim ze rovno kupit AR a usetrit si starosti, ktore predtym nazival radostami :-)
PS 1000E nie je malo za hole zelezo bez poriadnej spuste a pazby.
Ale aby som neprispel i dacim hmatatelnym tak som bol odvazit mojho Barka s 13.5" hlavnou, holosanom a sklopnymi zaloznymi mieridlami a vaha mi ukazala 3.3kg, takze by z toho stribogu mohli co to ukrojit.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

A na Barku mas cukrikovu spust priamo od Jana?Mal som tri Barky,prvy sekal ako blaznivy,dve zavady zo zasobnika.Spravil mi novy kus,ten zacal robit to iste po 2000 ranach.Dal som tomu este jednu sancu a na tretom kuse roztrhlo zaver po asi 200 ranach.Skoncil som teda s pokusmi a kupil stribog a zrazu mam zbran,na ktoru sa da spolahnut a ktora funguje.O opracovani ani nevravim,to sa s tou garazovou vyrobou neda porovnavat.Spust mi spravili skvelu priamo v GP a ekby som nemal AR pazbu doma,tak tak kludne necham aj sklopku.Porovnaval som s rozlicnymi zbranami a lepsie od neho sa chova len Marekove mpx,ale co vsetko bolo treba urobit,aby slo bez problemov zrejme vies.A tam sme uz cenovo niekde inde.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Tak to ty si ten nestastny zakaznik :-)
No stalo sa o tom niet pochyb, ja mam 3. vyrobeny kus, cize prototyp odvtedy sa toho vela zmenilo i ked uz davnejsie nie som zainteresovany, tak len z casu za cas sa ku mne cosi dostane.
Spust som si samozrejme robil sam, lebo ja najlepsie viem co potrebujem :-)
Nech ti sluzi a vidime sa niekde na PPC sutazi ;-)
PS ani Bark nema v povystrelovom spravani na mojho Maraudera, len je tam klasicka 58kova spust s ktorou budem musiet daco urobit, mozno raz :-)
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Rastík, Ty keď začneš opäť strielať tak budeš nastupovať už do tak rozbehnutého vlaku, že si rovno kúp miestenku na posledné priečky :lol:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

pozeram ,ze sa vsetci mobilizuju a narasta konkurencia, co je len dobre, lebo cloveka nebavi byt prvy z dvoch :-)
Tak snad to so mnou nebude az take zle ci? :-)
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Ako píšem: supersenior Ťa víta :lol:
selag
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa selag »

Udělal sem si radost..... jen doufám, že se mi vyhnou všechny prasklé úderníky, kladiva a že bude spolehlivě střílet.
Stribog A3, hlaveň 16"
Prílohy
Stribog A3 I.jpg
Stribog A3.jpg
selag
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa selag »

A ještě s pažbou typu AR :-)
Prílohy
546875be-e7af-45a1-ac47-f36218bee6fd.jpg
07c67030-23a6-47d5-9ac3-4ea28fe33a66.jpg
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

fkloudy
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 5 years 10 months

Príspevok od používateľa fkloudy »

STRIBOG A3 8'' hlaveň provedení AL - vystřílel jsem cca 200 ks SB a bez závad. Po nasazení koliminátoru VOMZ jsem nemusel moc nic nastřelovat a šlo to kam mělo jít. A3 se chová moc klidně. Porovnání jsem udělal s EVO3, CSV a STRIBOG A3 vyšel nejlépe :-). Za mně spokojenost :-) Jen dlouhá čekací doba od objednání 4 měsíce :-( . Ale dočkal jsem se :-)
selag
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa selag »

Vyzkoušel sem 100 nábojů se střelou Ares EPRX a dochází k usazování olova na kompenzátoru. To při délce hlavně 16" už dochází k natavování a odstřiku dna střely? Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Nebo je vysvětlení jiné? O komp střela nebrnká, lítá to rovně a přesnost je vynikající......
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Kamarát má presne ten istý problém s aresáckymi strelami...
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Mne robia tie strely presne to iste pri 10" hlavni
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"