BUL 1911 Israel

Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 10 years 10 months

BUL 1911 Israel

Príspevok od používateľa Adami89 »

Zdravím strelci.
Mohli by ste mi poradiť kde na SK alebo v ČR by sa dali zohnať pištole tejto značky? Viem že v Poľsku ponúkajú tohto výrobcu, ale mám obavu z poľských policajtov aké patálie s tým bude treba robiť pri vývoze z PL. Jedná sa mi len o dovoz jednej zbrane. Poprípade ak máte informácie o kvalite tejto značky uvítam každý príspevok.
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Napis na kontakt do Galea, myslim ze oni vedia Bull zohnat.
http://www.galeatactical.sk/eshop/index ... ommon/home
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

Tak sa ku mne dostalo ze BULL realne bude naskladňovať Luxury Guns v Bratislave. V predajni mi to potvrdili, že e sa už len doriešujú papiere ale nehovorili presne kedy to bude. Ja dufam že v marci si ich uz budeme moct pozriet a osahat :) Podla slov predajcu by im mali prísť všetky základné velkosti a možno aj niečo špeciálne. Viac info som z nich nedostal ale bolo mi ponuknutá možnosť objednania akého koľvek modelu, takže zjavne nesrandovali :)
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Ja by som skôr poriešil invidivindi dovoz z ČR ako čakať a čakať.
Všimol som si, že obrezaní celkom do toho udreli a robia už asi 2. rok veľkú kampaň medzi ipsc komunitou a naberajú aj kvázi sponzorovaných strelcov s výsledkami.
matulo2222
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa matulo2222 »

Do mesiaca by mali byť prvé kusy na predajni Luxury Guns v BA.
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

a ja mam moj doma :-)
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Strelci na ne pikujú. Veľké záverové vôle (0,3mm), napríklad.
matulo2222
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa matulo2222 »

Treba si ho chytiť do ruky a urobiť si vlastný názor. Hlášok JPP tu už bolo.....
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

DeSade prosím daj kontakt na strelca čo pitchuje ... Lebo ja som sa dostal na českých strelniciach len k niektorým modelom a teda strieľal som zatiaľ len z ich verzii IPS Standard, X-line a z klasických 1911 Government a Commander modelov s bul barellom ... Poviem ti, že tak spracovanú presnosť výroby v tej cene nemá asi fakt nikto na svete :D :D Vôla medzi telom zbrane a záverom je minimálna a je dobre, že tam aspň nejaká je aby zbraň bola spoľahlivá aj keď ju zaserieš ... Chyť si do ruky originálne zbrane od Colta alebo STI Colt má vôle pomaly v milimetroch a má ich tam preto, že tie zbrane idú aj v otrasných poveternostných podmienkach ... STI som mal viac modelov a vždy sa mi zasekli keď boli nové nevybehané. Po 500 až 100 ranách to chodilo fantasticky ale tie prve rany bol plač a nadával som prečo tam ta vôla neni takmer žiadna ... A keď sa chceš baviť o záverovej vôli doslova, je to vôla, ktorá sa meria špeciálnými mierkami alebo spôsobmi u zbrojárov nie u kamaráta čo je automechanik a víkendovo striela IPSC tu v Slovenských končinách. Používa sa tam poväčšine táto norma ČSN 39 5002. Tu na SR je zbraňová gramotnosť na bode mrazu ... Keď si tie zbrane ani nedržal v ruke a ni z nich nestrieľal nevyjadruj sa prosím. Ja mám osobne BUL 1911 Tactical Carry Commander kupovaný v ČR kedže tu to vtedy ešte nebolo a za tú cenu som presnejšiu a príjemnejšiu zbraň nevidel a to z nej strieľam už viac ako rok bez jedinej závady... samozrejme továrne strelivo žiadne prebíjance. Takže tak ako napísal matulo2222 sprav si názor sám a nepreberaj názory druhých, ktorý zjavne nevedia o čom točia, budeš mať krajší život keď budeš mať svoje skúsenosti a nie sprostredkované.
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

Ja som drzal goverment celonerez v ruke a ta kvalita spracovania bola naozaj vyborna.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"