Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa matus69 »

Nemám toľko známych s ktorými by sme si navzájom odhaľovali zdravotné karty ako ricinr, ale moja skúsenosť je s dvomi kamošmi, obaja 40r, obaja nadváha, obaja dostali za posledný rok cukrovku a zápal kĺbov (jeden päsť a druhý lakeť)
Jeden očkovaný je a druhy nie.

Včul babo raď...

Ps: vždy keď idem z domovej schôdze, tak sa pousmejem ako môže niekto veriť sprisahaniu
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa ricinr »

Neodhaľujeme si zdravotné karty ale s kamarátmi sa bavíme aj o zdravotných problémoch. A v čakárni keď čakám doktorovi, tak stretnem známych a o čom inom sa pobavíme ak nie o tom, prečo sú u doktora?

Teraz ďalší známy mi povedal pri pive, že má problémy so srdcom (cca 40r.) A kamoška s mužom majú kolísavý krvný tlak, tak že museli vyhľadať lekársku pomoc.

Snáď to nemá pôvod v hromadnej opichávačke.
Predtým ako aj teraz spomenuté osoby sú osoby, ktoré sa podriadili expermentu s novou technológiou.

želám World peace, a vlastne zbrane len ukrajine, nech už ten konflikt ukončíme :shock: ,
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tak ja neviem, ale toto je také obľúbené argumentačné salto, ktoré používajú mnohí očkovaní, že ak majú teraz nejaké zdravotné problémy, nezriedka sa utiekajú k presvedčeniu, že s tým niečo má očkovanie. A radi to dajú vedieť svetu.
:roll:
Ešte častejšie toto salto vidím v prevedení neočkovaných, že ak niekto očkovaný v ich okolí má nejaké zdravotné problémy, okamžite poukazujú na vakcínu ako (potenciálny) spúšťač alebo vinníka. A tiež to radi dajú vedieť svetu.
:P
Upgrade je, ak neočkovaní majú zdravotné problémy (vrátane ťažšieho covidu) a opakujú, že ešte, že nie sú vakcinovaní, inak by už asi boli mŕtvi. A majú nutkanie aj o toto sa podeliť so svetom.
:oops:
Ja síce rozhodnutie dať alebo nedať sa očkovať proti covidu, experimentálnymi, len dočasne či predbežne schválenými vakcínami považujem za prudko súkromnú vec, ale plus/minús chápem, aký bordel v hlave majú po tých dvoch rokoch ľudia, ktorí sa odrazu museli vyrovnávať s čímsi, s čím sa nikdy predtým nestretli, s čím nerátali a čo si až do februára 2020 odmietali vôbec pripustiť. Ale treba ten bordel v hlavách živiť? Prikrmovať novými historkami? Vedecké dôkazy už netreba? Či už ich ani nečakáme a ideme radšej veriť v globálne spiknutie? Či?
:lol:
A áno, sám som sa stretol s vedľajšími účinkami po očkovaní (nehlásené na ŠÚKL aj hlásené na ŠUKL), sám by som o vakcíne proti covidu - v situácii, keď už máme účinné lieky (odskúšané) - ani neuvažoval. A už vôbec nie, pokým nebudú k dispozícii extenzívne výskumy, ale toto je fakt téma na WF? Či treba neustále sa opakujúcimi antivaxerskými stupiditami zamoriť úplne komplet celý on-line priestor? Vrátane fóra o kvéroch, strielaní a strelectve? Neviem, ale ja myslím, že ani nie a že sa bez toho zaobídem ako mod aj ako užívateľ. Neviem ako vy, ostatní...
8)
47ronin
prispievateľ
Príspevky: 206
Registered for: 5 years 4 months

Príspevok od používateľa 47ronin »

Jack, mudro vravis, suvislo...
tak vyuzi svoje opravnenie moda a zamkni to tu... :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ronin, to práve nechcem, lebo čo my dvaja vieme, kedy sa tu opäť vyskytne niečo naozaj užitočné? :wink: Zatiaľ to tu nenaberá rozmery, že by bolo treba, aby niekto z modov intervenoval. Bol by som rád, keby to tak zostalo a nekopili sa tu antivaxerské plky, akých je internet plný.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Ozaj, a neviete, kde zmizol kovid? :roll:
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5192
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Presne tým smerom, kam sa pobral aj zdravý rozum popieračov... :wink: :idea:
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1875
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa d-s »

Skoncila sa Covid mimoriadna situacia ci nie?
Spravy tvrdia ze ano, k 15.9.
MINV ju ma stale uvedenu:
https://www.minv.sk/?mimoriadna_situacia_cele_uzemie_sr
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Kapo, teraz sme mali prípad v rodine, predtým na pracovisku. Prečo, chýba ti? :shock:
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 423
Registered for: 4 years 5 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 423
Registered for: 4 years 5 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Najnovšia medzinárodná štúdia vakcín na COVID
https://thehill.com/policy/healthcare/4 ... e-effects/
matejsedo
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 1 year 1 month

Príspevok od používateľa matejsedo »

Takže hoaxeri mali pravdu?
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Nie, len sa potvrdilo čo sa už vedelo, že nevedia čítať s porozumením.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2077
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

Vysetrovanie, ktore nevyslo: https://domov.sme.sk/c/23295231/peter-k ... ribeh.html Pri tomto panovi ma vzdy napadne ta scenka z Cernych baronov: Jmeno? Kotlar! Jste vojin Kotlar, nebo snad general Kotlar??? Janos Kotlar!

Inak vraj po 55 rokoch zomrel v CR clovek na cierny kasel.
matejsedo
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 1 year 1 month

Príspevok od používateľa matejsedo »

Čierny kašeľ tam doniesli Ukrajinci
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"