long range strelnica v okrese Levice

inspiring_bardeen

long range strelnica v okrese Levice

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

Zdravim,

chcel by som sa opytat ci je mozne zastrielat si na long range strelnici v okrese Levice. Par rokov dozadu som bol aj na strelnici priamo pri kasarnach v Leviciach vtedy stacilo ukecat vojaka pri vstupe, nejaka flaska to istila :-) Viem ze je jedna long range hned pri Leviciach smerom na Zajaciu Dolinu (tankodrom) a dalsia je v Devicanoch. ) Ale toto su vojenske strelnice. Mam moznost sa tam ako civil vobec dostat ? Pripadne ake su moznosti sa tam dostat ? Musim byt clenom v streleckom klube ? Diky.

kristian.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

inspiring_bardeen

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

njn ale to je iba 100m strelnica, podobne ako horaren novy tekov.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Kristian,boli sme 25.7. v Devicanoch na APSS,mohli sme si zavolat a dobehol by si. Bezne sa tam asi vobec nedostanes. Vraj ale bude este jedna moznost na jesen......

Igor.

P.S. Leica poslucha? :lol:
inspiring_bardeen

Príspevok od používateľa inspiring_bardeen »

Jaj. skoda ze som nevedel o tomto termine. 25.7. som bol na vikend doma, bol som sa pozriet na akciu boje na hrone v Starom tekove.

Na APSS je potrebne sa dopredu nahlasit ? Mozem sa tam ist pozriet aj ako divak, pripadne vybuchat par patronov mimo sutaze ?

Leica nema chybu, sluzi mi vyborne. Ukazalo sa ze moj odhad vzdialenosti bol castokrat velmi optimisticky, ked som odhadoval srnca na 200m a v skutocnosti bol vzdialeny 340m :-)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Mozes prist aj ako diviak.... :lol: Mimo sutaze buchat asi nie,najlepsie prihlasit sa do zavodu a vyskusat si to. O nic velkeho nejde,podstatny je fun faktor a radost zo strelby. To bolo v Devicanoch enormne,viaceri este chceli pokracovat v strelbe aj ked sa sutazne discipliny vycerpali.
elegant_albattani

Príspevok od používateľa elegant_albattani »

V Leviciach sa v rámci streleckého areálu Fénix buduje 300m strelecká dráha.Predpokladá sa že bude 6 streleckých stanovíšť.Časť zemných prác sa už začala robiť.Momentálne sa robí výrub stromov a vyčisťovanie dráhy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"