G20 a naboje

friendly_napier

G20 a naboje

Príspevok od používateľa friendly_napier »

Zdravim vsetkych. Vybavujem sk.A a mam vsetky predpoklady na to aby som to aj dostal (no uvidime :D ). Mojou zbranou bude G20, ale zarazilo ma trocha ze legislativa zakazuje pouz. HP municie, no je tam ta moznost na ziskanie vynimky. Nemate skusenosti s tym? Vyplyvajuc mojej profesie so sebou skoro nonstop nosim udaje viacerych pravnickych a fyzickych osob a to uz asi by stacilo na tu vynimku? A ked nie ako je to s tymto: http://www.dakotaammo.net/CORBON-Hunter ... 00/Product nie je to HP, cize toto si uz mozem kupit? :(
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

vykasli sa na vynimky a kup si SP alebo nizsie riesene CePa a nemusis sa natahovat s lajstrami a zhanat vsakovake vumazky
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

na strelivo su tu ine temy.
na jhp rovno zabudni, to by si v kufriku musel prepravovat informacie o jaslovskych bohuniciach, aby si to ako civil dostal.
pri tom naboji si vychadzal z podobneho tvaru ako jhp? alebo preco sa pytas nan? je to podla mojho nazoru obycajna fmj strela v tvare komoleho kuzelu.

avsak uplne mi unika, ako si dosiel k presvedceniu, ze custom lovecke strelivo na velku zver je ta prava volba na osobnu ochranu pred ludmi.
friendly_napier

Príspevok od používateľa friendly_napier »

luke - hlavne pred zverom. vela chodim do hor a uz som sa stretol s medvedom a necitil som sa dobre :shock: no a ked nedajboze dojde k tomu ze budem musiet zbran pouzit proti cloveku, tak ta municia ma asi potencial...
gewehr- poznas nejaku spolahlivu znacku?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

znacka je uplne jedno ci mas CCI, Winchestre, dokonca aj SP od S&B mi v glocku funguju bez problemov, samozrejme je dobre predtym, ako ich budes ladovat na nosenie aspon krabicu z danej zbrane vystrielat, nech vies ako si sadla davka a zbran :wink:
friendly_napier

Príspevok od používateľa friendly_napier »

diky :D ide mi ta jeb***a legislativa na nervy... vynimky a take prkotiny... najradsej by som tam nosil 200gr Hornady ale to by ma aj za to popravily :D pzeral som to cci-cko skoro tie iste parametre ako ten corbon co som pozeral :)
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

ja som sa docital ze 10mm ma zastavovaci ucinok ako 40SW, co sa mi nechce velmi verit, ale nasi cesi povedali, no urcite je tam vyhoda v zhanani streliva, a dalsia alternativa je 45 auto a ked pojdes do lesa naladujes tam prebijane s riadne natlacenou naplnou +P ako to robia NAVY SEAL..., ale na to ti treba HK Mark23 aby ti zaver neutrel sople
Naposledy upravil/-a inspiring_elion v 26 Feb 2010, 21:18, upravené celkom 1 krát.
friendly_napier

Príspevok od používateľa friendly_napier »

yes :D pozeral som sa na HK ale G je podla mna ta spravna volba :D tie corbon a cci su asi tie tipy municie co su pre mna... velka srdcovka pre mna je colt 1911 no len kvoli kapacite zasobnika som sa rozhodol v prospech G
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"