České revolvery Alfa-Proj

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem presne si predstavit aky je to model,ale hlavne su nasrobovane do ramu a na konci zaistene maticou na utiahnutie klucom.Dokonca sa da takymto sposobom nastavit medzera medzi hlavnou a valcom.Hod foto.Ale nic vazne by to nemalo byť
friendly_volhard

Príspevok od používateľa friendly_volhard »

dobry , ide ma slak trafit po 100 vystreloch uvonena hlaven a zase cakat 2 tyzdne - teraz na opravu. ked som prisiel na strelnicu tak mi povedal ze je to OO, dobre ze to neurvalo hlaven - fungel nova pistol za 400 eu- HANBA
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kde sa ti vlastne hlaven kruti :roll: pri valci :?: alebo ti nejde otocit valcom kvoli hlavni :?: mas s prednej strany matku od ustia :?: lebo neviem ci u vsetkych modelov je hlaven len trubka na ktorej je plašt co ju zaistuje.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Dnes mi to nedalo a bol som si pozrieť tú Alfu, ktorú si chcem kúpiť a ako som pozeral tak som pozeral, nechápem ako by sa mohla tá pevná hlaveň (nie je našróbovaná ako na niektorých Holekoch s výmennými hlavňami) jednoducho povoliť? Aj predavač krútil hlavou nechápavo, keď som sa ho pýtal, že či sa už niečo také niekomu stalo s revolverom tohto modelu. Krucinál chlapi nestrašte ma, ja si tento kvér vážne chcem kúpiť budúci týždeň :?
friendly_volhard

Príspevok od používateľa friendly_volhard »

cauko, hlaven je nasrubovana a ziadna matica tam nieje, poslu mi kluč na dotiahnutie ale este musim dat lepidlo na zavit aby som hlanen nestratil.........po sto vystreloch cista katastrofa a ten predavac- nebol si v tescu..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:15, upravené celkom 1 krát.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

No tuším, že si niekto mýli ALFA STEEL s ALFOU Holek. HOLEK ja na zinkovom ráme. Steel je predsa oceľový rám. Ja mám steel 2241 a má za sebou už vyše 900 rán. Strieľa stále tak isto ako keď som ju kúpil. Už som niekde spomínal, že okrem ALFY STEEL MOD. 2241 mám ešte aj ALFA STEEL PARA v 9 mm luger. Obe idú ako majú. Nemám na ne žiadne zlé slovo. Tento rok idem s parou strieľať IPSC takže až bude preverená na súťažiach dám ďaľšie info.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

No v tescu som nebol... A ten predavač sa hneď pýtal či nemyslím ALFA HOLEK s vymeniteľnou hlavňou, lebo tým sa to vraj môže stať, ale že ALFA STEEL je s pevnou hlavňou a že ešte nepočul, aby sa to stalo nejakému z takých modelov. Máš ty vôbec ALFA STEEL?
friendly_volhard

Príspevok od používateľa friendly_volhard »

cauko, opytaj sa v ke p. Novakovskeho,zajtra ma prist kluč z alfa-proj brno a treba aj lepidlo aby sa to neuvolnovalo.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Nechcem dotyčného uraziť, ale videl som všelijakých predavačov v obchodoch so zbraňami. Je to na 100% HOLEK so zinkovým rámom.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Počujte páni, tak ja už vážne chcem mať v tomto jasno - cargo máš Alfa STEEL 2241? či Alfa Proj HOLEK 241? lebo to je SAKRA rozdiel a ja už si chcem naozaj kúpiť ten malorážkový revolver tak chcem mať jasno, že či je možné, aby sa na revolvere s pevnou hlavňou mohla hlaveň uvolniť.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Neviem o čo stále ide. Holek si nekúp pre jeho zinkový rám. STEEL je oceľ a nie je o čom. :D
friendly_volhard

Príspevok od používateľa friendly_volhard »

cauko, tak uz mam 2241 doma, poslali kluč a veduci tam dal dajake červene lepidlo, dotiahol trubku a cakam dva dni o potom sa uvidi, ale asi to boli ZLE vyhodene peiaze...
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

No ja asi teda pekne nasporím na ten Smith & Wesson 617 , ani nie tak pre tento malý problém čo mal cargo, ale už len pre pocit, že si kúpim to čo naozaj chcem - veď ako sa vraví, trpezlivosť Smith & Wessony a Sigy prináša :lol: :wink:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

to risoP:
zaujímam sa o revolver v ráži 9luger.
Ten Tvoj Alfa steel je vyrobený tiež z uhlíkatej kvalitnej oceli ako v ráži 357 magnum?
Ako je to s vôlami po tých niekoľko sto výstreloch? ako je to s presnosťou a akú máš hlaveň?
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"