Navrh novely #2

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Obrázok
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

v BB ich odnes do poľovníctva Lesona na Dolnej ulici. na konci týždňa ich odtiaľ zoberiem do Sielnice yarcovi. to platí pre všetkých, ktorí nestíhajú poštu a pod., kľudne to zaneste všetko do Lesony
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Gewehr co sa od toho polovnici distancuju???? Ked sa nahradilo ich logo?
inspiring_chatelet

Príspevok od používateľa inspiring_chatelet »

Len pre istotu je ta adresa spravna?
Legis Telum, P.O.BOX 814 54, 814 54 Bratislava 1
Cislo P.O. BOXu a smerovacie cislo je rovnake? :roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Takže nestihal som ale od zajtra bezim s peticiou na plno,kedy to najneskor poslať do 8.10 :?: to budem musiet od nas s Turca posielat asi v stredu aby to do Blavy doslo. :roll:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

dalsi odpovedal:

ďakujem Vám za Váš e-mail, týkajúci sa avizovanej novely zákona NRSR č. 190/2003 Z.z. o strelných zbraniach a strelive predloženému na rokovanie vlády SR 22.9.2010. Osobne budem pozorne sledovať "legislatívny život" tohto návrhu a predpokladám, že sa mu budeme adekvátne venovať aj na zasadnutí nášho Poslaneckého klubu, keďže je na programe nadchádzajúcej schôdze NR SR, ktorá začína 12.októbra 2010.

Predložený návrh nielenže nezohľadnil hromadnú pripomienku občianskeho združenia Legis Telum (osobne sa mi ich výhrady zdajú vecné a rozumné), ktorú svojimi podpismi v priebehu 4 dní podporilo takmer 11.000 občanov, návrh je tiež v priamom rozpore s výhradami vznesenými v legislatívnom konaní zo strany Generálnej prokuratúry SR a Národného bezpečnostného úradu SR. Ja osobne si myslím, že návrh je zlý, nezohľadňuje pripomienky občanov a ignoruje stanoviská dôležitých štátnych orgánov.

Ako som spomínal, „legislatívny život“ zákona budem pozorne sledovať a v žiadnom prípade nebudem hlasovať ZA taký návrh novely spomínaného zákona, ktorý je predložený na rokovanie Národnej rady Slovenskej republiky v terajšej podobe.

S pozdravom a želaním príjemného dňa

Mgr. Andrej Kolesík
Poslanec NR SR za stranu SMER – sociálna demokracia
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Skusim porade. Polovnici sa nedistancuju, len tam nechcu svoje logo. Ano, smerovacka a POBOX su rovnake. Odoslat do piatku znamena, ze najneskor v piatok to musi byt v poste, aby sme to v pondelok mali v BA s tym, ze buduci vikend bude obdobny zber ako naposledy, ale nie je dobre sa na to spoliehat.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

len taka otazka, ak to donesiem osobne v nedelu 10 do BA niekam alebo pondelok skoro rano, tak je to este v poriadku?
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, TRANOVSKÉHO ulica, Predajňa zbraní a streliva.
Používateľov profilový obrázok
Legis Telum
prispievateľ
Príspevky: 187
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa Legis Telum »

TRNAVA, SAGITARIUS s.r.o. - Poľovnícke potreby Hlavná 42/22.

TRNAVA, Strelnica Štrky.
eager_rhodes

Príspevok od používateľa eager_rhodes »

Takze, 50 podpisov je pripravena na odovzdanie :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Rozhodil som kontakty dufam ze aspon 100 podpisov bude :wink:
inspiring_ellis

Príspevok od používateľa inspiring_ellis »

Zatial 58
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Zatial 80, a to som v lese na sluzobke, tak sa snazte :-)
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Druhý solídny poslanec
* * *
Dobrý deň,

ďakujem Vám za Váš e-mail, týkajúci sa avizovanej novely zákona NRSR č. 190/2003 Z.z. o strelných zbraniach a strelive predloženému na rokovanie vlády SR 22.9.2010. Osobne budem pozorne sledovať "legislatívny život" tohto návrhu a predpokladám, že sa mu budeme adekvátne venovať aj na zasadnutí nášho Poslaneckého klubu, keďže je na programe nadchádzajúcej schôdze NR SR, ktorá začína 12.októbra 2010.

Predložený návrh nielenže nezohľadnil hromadnú pripomienku občianskeho združenia Legis Telum (osobne sa mi ich výhrady zdajú vecné a rozumné), ktorú svojimi podpismi v priebehu 4 dní podporilo takmer 11.000 občanov, návrh je tiež v priamom rozpore s výhradami vznesenými v legislatívnom konaní zo strany Generálnej prokuratúry SR a Národného bezpečnostného úradu SR. Ja osobne si myslím, že návrh je zlý, nezohľadňuje pripomienky občanov a ignoruje stanoviská dôležitých štátnych orgánov.

Ako som spomínal, „legislatívny život“ zákona budem pozorne sledovať a v žiadnom prípade nebudem hlasovať ZA taký návrh novely spomínaného zákona, ktorý je predložený na rokovanie Národnej rady Slovenskej republiky v terajšej podobe.

S pozdravom a želaním príjemného dňa

Mgr. Andrej Kolesík
Poslanec NR SR za stranu SMER – sociálna demokracia
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"