Zbrojný preukaz v Prešove

inspiring_visvesvaraya

Zbrojný preukaz v Prešove

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

Takže, som držiteľom nového zbrojného preukazu – „A – čko a eF-ko“ a chcem sa všetkým poďakovať, zatiaľ som anonymne navštevoval fórum a čítal si príspevky, čo mi pred skúškami veľmi pomohlo. Takže ďakujem všetkým dievčatám a chalanom 

Skúšky som robil v Prešove, komisia bola super, aj keď to bude asi tým, že nikto zo záujemcov nemal nejaké závažné nedostatky. Komisia sa snažila pomôcť, v zásadných veciach však ihneď odpovedali, že dotyčný odpovedá zle (ak sa tak stalo), ale dali možnosť opraviť sa dotyčnému. Čo sa týka prokurátora a trestného práva – bol som miernejší, tak ako sa písalo na fóre, a radšej som na otázku odpovedal, že v mojom prípade by som ešte počkal s nutnou obranou – čo prokurátora uspokojilo (Otázka: Sused sa vyhráža susedovi, že ak sa neurovná spor o pozemok v jeho prospech, tak ho zastrelí – pričom poklepáva rukou na pištoľ v podpažnom puzdre... .)

Vôbec ma prekvapil ústretový prístup policajtov na oddelení zbraní. Na Áčko mi stačilo povedať, že minimálne 2 x/mesiac cestujem pracovne a súkromne BA – TT – TN – PO predovšetkým vo večerných/nočných hodinách, autom aj vlakom. To som však vysvetlil až na skúškach.
Ďakujem a želám príjemné sviatky :-)
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Vitaj a veľa šťastia a presných zásahov v terči.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

gratulujem
a tesim sa, ze v PO nekladu prekazky naplneniu ustavneho prava nosit zbran
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

aris napísal:ustavneho prava nosit zbran
wut?
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

:)

okej asi to USTAVNE pravo nebude, ale malo by byt. ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"