Co hovorite na Derringer

inspiring_wright

Co hovorite na Derringer

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

http://www.gunsamerica.com/942478741/Gu ... _Grips.htm v hermes maju iba tento stoji necelych 7000 sk miakich 230 eur len tak prezabavu jeto zbran podvodnikov a pouličnich pracovničiek
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ak mas zvysne prachy tak radsej niečo kvalitnejsie a krajsie,ale ak chces prosim :wink:
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

dik rečej od toho pustim
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

pani tak som si po dlhom rozmišlani kupil cobru C22.lr.
mam znen vystrielane 150 bež akych kolvek problemov stala 154E
ma prekvakujucu prieraznost :twisted: :twisted: :twisted: [/img]
inspiring_cerf

Príspevok od používateľa inspiring_cerf »

Tak som ho kupil a testol v 9 Luger celkom zaujimavo sa chova teda az na to spracovanie ale po dolesteni spuste (strasne tvrda) a zapalnikov (trocha sa sekali rhube sustr. opracovanie) sa mi teraz celkom paci mozno by to chcelo este dorobit vystraznik aby bolo vidiet ktora komora je prave aktivna aj ked pri troche cviku by k zamene prist nemalo. Podla mna idealna zalezitost do vrecka pocas horucich letnych dni, 1 brok 2 FMJ
este ohladom mieridiel na 5m striela pri miereni na spodok terca presne do stredu vzhladom na pouzitie nema zmysel upravovat len s tym treba ratat. Co ma prekvapilo boli strasne jemne drazky hlavne, predpokladam ze je to koli znizeniu trenia a by pri tej konstrukcii vydrzala co najviac ran (myslim si ze je to na skodu pri dlzke hlavne 75mm sa uz daju dosiahnut veeelmi dobre vysledky aj na 50m CZrami ma 74,5mm a je skvela)
To bol asi dovod rotacie striel a ovalnych otvorov v terci, cca 4 z 10 ostatne isli dobre ale to by mohlo vyriesit pomalsie strelivo.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

zdravym pany mam taky problemyk haladam zbrojara na opravu DERRINGER cobra c22 cal.22lr
problem je taky že poniatiahnuti kohutika kohutik sa nezaisti v zadnej polohe pada do predu a odpaluje naboj
reklamoval som to u predajcu on my povedal že zbran sa neda oprevit a tak my vracia zbran aj peniaze 154 euro .... 8)
dopredu dakujem
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Vracia reklamovaný tovar AJ peniaze?? Teda také som ešte nevidel. :shock: Mne už tiež vracali prachy pri reklamácii, ale tovar si nechali.
Kde si toho Derringera kupoval?
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

ano vracia my aj zbran aj peniaze aj ja som bol šokovany
ale ma to potešilo nakolko zbran je za určitich podnienkach strelby schopna a použitelna a milimsi že pri dobrej voli aj oprevitelna z omedzenim doby použivanie ....
kupoval som ju v T&T v bratislave ale bola objednavana od AFG sekuriti
majitel T&T je kamarat ......
asi kvoli vybavovanu na policii nakupne ..a tak
my ju necha ......
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Milé, ale ten tvoj prípad mal zrejme ešte jeden dopad - http://www.afg.sk/obchod/derringery/ :D tá kategória ešte nedávno prekypovala deringermi.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

vtom maš pravdu
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Zoidberg37 napísal: ...
:D tá kategória ešte nedávno prekypovala deringermi.
Ale veď teraz tiež prekypuje... :lol: :P 8) http://www.bonprixshop.eu/sk/ext.htm?cat=333&wkz=2169
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"