Makarov PM

Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 19 years 1 month

Príspevok od používateľa Kotuc »

Tak toto naštve http://www.zelenysport.cz/scripts/podro ... p?IDZ=4030 tu ho majú za 3600 KČ a u nás bez výbavy je za 235€. To sa niekde stala asi chyba nie??? Toto ja nikdy nepochopím asi chcem žiť v čechách :(
Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Hlasim sa do klubu stastnych /povacsine/ majitelov maka :) Je to cistokrvny sudruh z Izevska, stary rovnako ako ja :D
Tymto zvysujem koncentraciu MAKov v KE o 1ks :wink: Akurvat mam poriadnu dilemu kde zhanat municiu :( nakolko cena 0,35€/ks sa mi zda akosi prehnana... Podarilo sa mi sice zohnat zo 200ks spekancov vz.82 v dobrej cene, ale to len kvoli potencialnej vymene s majitelom Pi vz.82 ktory z nej naaahodou prasi FMJ :roll: Pri tychto cenach to budem riesit asiq prebijanim :idea: Neporadi niekto zdroj na "vyzivne" a "lacne" krmivo pre nasich mazlov :?:
V CR je to o nieco lepsie, mozno by nebol od veci nejaky hromadny nakup :twisted: Bol by zaujem???

FOTO
Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

0,35 za 9 Mak je veľa. Opýtam sa v PO, za koľko ide kus.

Inak - vitaj v klube. Určite budeš spokojný.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Po case sa opakujem. :)
Ma tu niekto PMM,zbran alebo strelivo? Ma tu niekto s PMM osobne skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

Panzer v Po nemaju... hmm teda kde kupujes? Ak oproti Uradu prace, tak tam nemaju, uz pol roka mi ich nosi...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ja chodím sem, ale dlhšie som už nebol, tak neviem...
http://projektil.szm.com/
Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Dakujem Panzer za pomoc :wink: Obvolal som skoro cely vychod a je to za 0 bodov :? V PO Projektile mam prislubene ze presonduju trh /vratane ZVS Dubnica/ no vobec to nevyzera ruzovo... Zatial cenovo najpristupnejsie by mohli byt WOLFY /aspon v CR/ no bohuzial sa ich od vychodneho suseda tak skoro nedockame, bratri cesi ich vozia z USA 8) Rozpraval som so SLOVROSom /Ruske zbrane v BB/ - aktivne riesia dovoz WOLFov, no rusi mu ich nechcu posielat letecky :roll: Zistoval som aj ARES - prebijance = "je to pre nich nerentabilne, aspon zatial". Zle casy pre makarovnikov :x
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

Nooo ak by sme sa nazbierali viacery, oplatilo by sa po ne skocit do ciech do zeleneho sportu :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Nooo to je dooost dobry naaapad :wink: A zasobniky do MAKa tam maju za 7€:D Pre porovnanie v DEASe ks/19€ :shock:
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

Som niekde na ceskom fore videl ako si chlapik vyrobil 15ranovy zasobnik.... proste spojil dva zasobniky pod seba... Takze to by som asi kupil 4. A 2 by som obetoval na taku sradnicku. Tak ale do tych ciech az niekedy v polke roka, bo som momentalne vybuchany z prachov :cry:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

venet

A to ako ho chceš nosiť s tými 15ranovými zásobníkmi? Však to je hriech! Nehovoriac o tom, že ak žiješ v komunite, kde je potrebných 15 nábojov, tak sa vys*r na maka a ber niečo väčšie... Len neprzni maka nejakými veľkokapacitnými gebuzinami...
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

už nepíšem nič...
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa Venet »

eee, Panzer to bola len taka prkotina pouzitelna na strelnici :wink:
Fakt nenositelne, ohliadnuc od toho ze by to vyzeralo jak samopal...
Urcite by som to nerobil (na to su tie zasobniky moc drahe) ale daj mi dva zasobniky zadarmo a ja sa pohram :lol:
Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Neporadite niekto kde by sa dal v nasich koncinach zohnat takyto grip na MAKa? V USA toho maju neurekom ale mimo statov ani prd :(

Obrázok

Ak by sa naslo viac zaujemcov a jeden skuseny dovozca tak sa hned hlasim ako prvy zaujemca :D
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Mirec

Ak sa nemýlim, tak tieto pažbičky sa dávali na maky vyrobené v Bulharsku. Takže skús nejaké bulharské e-shopy, možno sa ti niečo podarí zohnať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"