K100 P1, nástrel

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Len či vieš strieľať ľavou či pravou ??? :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Podľa fotiek v prvom príspevku má posunuté mieridlá doprava a tým pádom to zanáša kde soudruzi??? DOPRAVA opravený text Takže imbus povolí skrutky, nastavíme mieridlá na STRED a pištoľka strieľa gde??? Na stred terča .
Pozdravujem BALISTIKA
Igoca
Naposledy upravil/-a Igoca v 08 Dec 2013, 20:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Sig-nevrtaj pravou viem,lavou nie :twisted: Dnes to ideme odskusat,hodim info.Vdaka šaman :wink:
Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa zandar »

..hosi ten cielnik ma dobre ;) mam ho tak aj ja :D je to hlavnou, jak tam strcim 120 mm tak ide cielnik do stredu :D
..je to az take hrozne, ze je kusok v pravo :-D
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Mne by to vadilo napr. :)
Tak nejak by som ocakaval ze zbran bude strielat rovno a nie 20cm(na 20m) doprava.

Edit: teda dolava
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak tu je report.Po prichode sme dali cielnik do povodneho stavu na stred a zaistili.Teraz ako to prebehlo,ako prve som bobovu kachnu rozhadzal :lol:potom samo zlozil :D Skusil som nasucho spust ktora mala kratky chod bez vyraznejsieho namačknutia a mrtveho chodu,dost vysoky odpor odhad 2,5kg. Dali sme si terče vojenska nekryta leziaca figura s kruhy zelena.Prva strelba začala na vzdialenost 15m,naboje SB nontox 8g,isli spočiatku aj mne cca 5-10cm vlavo,ale cim dalej som strielal a zvykal si na spust zbran isla na flek jednou dierov.Potom som nabil klasicke SB 7,5g a po odstrielani par ran zrazu isla zbran tam kde mierim :wink: Dalej som namixoval zmes nabojov zo strelou ares 150grn ktore pouzivam na faktor 128-135,zbran slapala ako hodinky a pokial som nestrhol isla presne na zamerný bod.Bobo jej dal naboje subsoniky 9g strely ktore chrumala bez jedinej zavady a kolega forista zacal zistovat ze zbran cim dlhsie striela ide presnejsie :wink: Rozptyl zbrane na 15m cca 5cm,obcas aj troj strely do jednej diery,bude snad aj foto. Zistili sme este jednu dolezitu vec,ku zbrani kupil iba jeden chrbat dalsie nechcel lebo tento mu sedi,ako som mu na P1 nahodil chrbat č.3 s mojeho Xcal,tak mal zasahy na jednej kope bez vyrazneho strhavania,mne sa potom darilo s kachničkou priam kuzlit.Zaver je asi taky ze po odbuchani asi 250 ran sme si zvykli na spust a nestrhavali do stran,vymenili chrbat rukovate za vacsi a zavada odstranena uplne.Po odbuchani sa nam aj spust javila o niečo jemnejsia,cely problem bol v surovom spuštovom mechanizme zbrani a vine strelca v strhavani spuste+ prisposebenie rukovate na strelcovu ruku.Zaroven strelec zmenil uchop zbrane ktory pouzival za osvedceni :wink: Dalej som hodil testik maleho subcompaktu P11 o nej v prislusnom vlakne.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

ako si vysvetlujes to, ze bez chrbata mal lepsi pocit ako s chrbatom ale pri vysledkoch strelby to bolo naopak?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

Balistik - vdaka za test. My sme uz v GP zacali zvazovat co by mohlo byt na pricine :)

Matus - je to tym, ze zbran skutocne spoznas az pri strelbe. Ergonomia skusana len "na sucho" moze obcas velmi klamat. Skor alebo neskor sa s tym stretne kazdy strelec ktoremu rukami prejde viacej zbrani.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ono aj mne pocitovo sedi chrbat mk6 klasa idealne,ale pri rychlej strelbe sa mi šmyka v dlani,dalej s chrbtom č.4 co je najvacsi strielam dole,nedočiahnem na spust pohodlne v DA rezime,preto ja pouzivam č.3.P1 sa snim chova vyborne a je velmi presna.Dokonca mam pocit ze bud su K-100 presnejsie ako boli, alebo ja som sa zlepšil :roll: Na zaver bobo nasiel na hlavni pri cisteni maly odtien ako vypuleninu v hlavni,vyzera to ako par foto co mali zdute hlavne ked sla gula do gule,co sa mi ale nezdá.Neviem či to nieje sposobne nirocementovanim hlavne,nakolko cela hlaven je taka tmava,nie klasicky leskla.Nachadza sa to cca 1,5 cm za komorou,alebo medzi uzamykacími ozubami.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

edit: napísané po reporte tp zbytočné
Naposledy upravil/-a Igoca v 08 Dec 2013, 20:16, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
bobo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa bobo »

Rasťo tu už predo mnou napísal všetko podstatné, tak ja tu pridám aspoň foto z testovania.

Týmto sa chcem poďakovať Balistikovi za ochotu, trpezlivosť, dobré rady k streľbe a v neposlednom rade aj za rôzne druhy testovaných nábojov, keďže ja som si priniesol iba 100ks SB.

Odchádzal som ďaleko spokojnejší s vedomím že problém nie je v zbrani, ale v strelcovi.
Prílohy
Môj nástrel z P1 po zmene úchopu a výmene chrbta z cca 10m
Môj nástrel z P1 po zmene úchopu a výmene chrbta z cca 10m
Rasťov nástrel z P11 cca 15m
Rasťov nástrel z P11 cca 15m
Rasťov nástrel z X-calibur cca 20m
Rasťov nástrel z X-calibur cca 20m
Naposledy upravil/-a bobo v 05 Dec 2013, 21:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Takto by som to chcel aj ja dakedy perforovať :shock:
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

Kua...si robite prdel ne?
Asi by som mal fakt viac trenovat.Tie nastrely su super...
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa tompek »

nerobia si srandu, majú dobrú ceruzku... :)
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Veď to Balistik strielal z 3 metrov :roll: :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"