Walther PPS

Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Hej , ja som bol jednym z tych dvoch co sa sekol :lol: presnost je fakt velmi dobra na tak tenku a celkovo prakticku zbran, len ten kto je zvyknuty na full size zbrane ako ja si musi ten uchop trochu upravit, ale ide to. Je to len zvyk, zbran to je aspon takto podla kratkeho testu velmi podarena :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Xader ked sa tebe sekla tak to nie je dobre.
Ty si mal v ruke uz viacero zbrani a nemala by sa ti seknut ani pri tvojej prvej rane z tejto pistole.
To naozaj ta zbran vyzaduje tak poctivy-kvalitny uchop ?
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Nie nie, to bola asi moja blbost. Ja som si dal uchop ako vzdy, aj som sa snazil pevne drzat zbran, ale sekla sa mi. Marosovi napriklad vobec nie...
Proste mna ta zbran nemala rada :D :lol: urcite si ju vyskusaj predtym ako das na rady niekoho ... je to individualne asi, ako komu sadne.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Boli to len prve rany z tej pistole.Bola uplne nova,nezabehnuta.Bavorka potom strielala bez zaseku,ked zlepsila uchop.
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

BKSL:
obvod zapastia ti neviem narychlo zistit, ale som z tych vyssich bab, cize aj hnatu mam dlhsiu :) Ale problem v seknuti zbane bol iba v nespravnom uchope zbrane.

Maros15 s nim nastrielal velmi dobre, nazivo som videla ze je to dost presna zbranicka, co ma celkom tesi.
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

Možno toto dakedy dakomu pomoze:
Dovolila som si odfotit take male porovnanie rozmerov WALTHER PPS vs. P22

Obrázok Obrázok Obrázok
...rozdiel vo velkosti je vazne minimalny.
Akurat Vaha sa znacne lisi, ked su obe zbrane plne "loaded".
PPS=694 g
P22=501 g.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Fuj, čo tam máš za ďúru do hlavne??? To nie je Waltrík, to je plynovka! :cry: blééééé!!!!
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

To PPSko mi je nejake povedome :D
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ak niekto viete napiste mi prosim Vas maloobchodnu cenu Walther PPS a kde tolko stoji. Vdaka.
inspiring_fermi

Príspevok od používateľa inspiring_fermi »

BKSL:
u Hermesa stojí základ s dvoma zásobníkmi 716,-€. FIRST EDITION s troma zásobníkmi a špeciálnou povrchovou úpravou 813,-€
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa kriznik »

First edition je aj s peknym hlinikovym kufrikom, seda povrchovka plastovehu ramu ma pravdu povediac neocarila. Ked k zakladnemu modelu dokupis 8 ranovy zasobnik (co podla mna urcite treba kvoli uchopu aj kapacite), tak aj tak to vide o par euro menej ako first edition.
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

Igrlik napísal:Fuj, čo tam máš za ďúru do hlavne??? To nie je Waltrík, to je plynovka! :cry: blééééé!!!!
No a co ked je to plynovka, tu predsa ide o porovnanie velkosti. Pokial viem, plynovka je uplne rovnaka ako "ostra" P22. Takze to nema zmysel riesit.
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

Budem mat ochvilu 8-ranovy zasobnik. Odfotim to, a nahodim Vam to sem....
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

Obrázok
8-ranový zásobník
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Bavorka ten osem-ranovy zasobnik ti nevycnieva moc z pod tricka ?
Ja ked som dal taky na G26 tak mi hlavne vycnievala botka zasobnika spod tricka do strany.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"