Aké strelivo do Glocku 17 alebo 19

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dokonca naboj makarov ma vačši priemer strely 9.25 alebo 9.3mm to už meviem až tak presne,do Glocka by možno šiel ale pod lisom :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5631
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Chlapi, pridávam sa. Radšej sa spýtať blbosť, ako sa nespýtať a tú blbosť si potom zafixovať. Heh, už sa teším, aké kraviny sa budem pýtať, keď začnem strieľať z pušiek. To bude na nevydržanie!
:lol:
dan12
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa dan12 »

Len tak pre srandu :

Pri preberani nabojnic 9 luger som si nevsimol, ze mam medzi nimi 9 makarov a prebil som vsetky . Vybuchal som bez problemov vsetky :D
Samozrejme, ze boli ,,zehlene,, v matrici 9 luger. OAl bol standartny 28,5mm pre 124 gr strelu.

Ale neberte to ako navod na strelbu 9 makarov do G17.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dnes na mensej nasej akcii sa kolegov glock 17 stal nefunkcny s dovodu nedovrenia zaveru s nabojom Ares 147gr.Nepomohlo nam ani s predu zatlacit tyckou,musel dovret nasilu o poper zaver a vystrelit ho.Bezna chyba glockou aj mojho pri slabse skalibrovanom naboji.Pri porovnavani komory G17-K-100,CZ 75 mal glock najužšiu komoru,preto odporucam prebijane naboje pred akciou skusit vlozit do hlavne ako pojdu. :wink: Ja som zamedzil zavadam :wink:
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Dnes so bol na strelnici a kamarát s Glockom 17 mal tú istú závadu s Limitom!!!
Zbraň sa dá pekne rozobrať netreba búchať o poper!!!
Stačí niečím odtiahnuť vyťahovač, natiahnuť, zaistiť záver a vytiahnuť náboj z komory.
Ten náboj mám odložený, je trochu väčší a nezmestí sa do hlavne Glocku!
Do K100 vojde.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jemu to urobilu pocas parkuru,chcel som to vybrat tym sposobom ale nas clen novy wfc HEDO mi to nedovolil,ze on tu uz mal u vas tak to spravy takto. :roll:
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Vysvetli mu, že ako to má spraviť do budúcna.
Veď tie Glocky to robia čím ďalej tým viac. :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Glock je robeny na nove strelivo,ked som si triedil naboje nemal som problem.Ale niektorí strelci nevedia co treba.Dokonca vela blbnu prebijance limit,ja mam ale na Kacene taku komoru ze zere aj co glock a Cz vypluva. :lol:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

BALISTIK to preto lebo ju mas robenu desinou vrtakom.

To je sranda neberte to vazne, prosim :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

haha :twisted:
dan12
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa dan12 »

Chlapi, ak prebijane tak od toho kto to robi poriadne. Aj ja ich robil bez zehlenia lebo sa mi nechcelo a teraz vidim,ze to bola chyba.Treba zehlit a nemusis ich skusat ani v komore.
Je to fakt aj Kuracina nadava na tych co nevedia prebijat a preto na novsich k100 je volnejsia komora.
Kalibracia nabojnice este neznamena, ze bude naboj uzky natolko, ze pojde v pohode aj po osadeni strely.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

ako ludia nic v zlom no nechapem ako mozu dat zbrojak niekomu co ani neviem rozdiel mdzi lugerom a makarovom a chce do Glocka davat makarovi zasnem co za ludia maju zbrane asi zacnem nosit tu svoju castejsie zo sebou :twisted:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:23, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

neviem radsej sa nad tym nezamyslam skor nad tym kto vsetko je u nas vlastnikom zbrane
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Pri prebijani sa moze stat,ze sa medzi lugery pripletie aj makarov.Proste si to pri triedeni nevsimnes.A tie nabojnice nie su na prvy pohlad az tak odlisne. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"