Úpravy

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Urcite ich nelep, ony fakt drzia.

electron: Btw. Dosli pruziny. Nechal som ale len udernikovu. S tou lestenou 2kg stojinou je to parada. Pruzina spuste je v kombinacii uz priliz slaba a spust celkom nedotahuje.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Tema bola precistena
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Mozem si sam vymenit stojinu spuste v G26 na 2 kg-movú ?
Viem to urobit sam len mi ide o to ci to musi byt aj papierovo podlozene nejakym puskarom a pod. ?
Ak nahodou by moja pistol isla na expertizu do KEU ak by som mal nejaky problem, mal by som z konkretnej upravy nejaky postih ?
Jednoducho chcem vediet ci konkretne takato svojpomocna uprava spustoveho mechanizmu je plne legalna.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Bez problemov. Taka uprava je plne legalna a konkretne 2kg stojinu na Glocku ma celkom dost ludi vratane mna.
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

http://www.arotek.com/GlockGallery.aspx

Aj keď "G" veľmi nemusím, toho "MLOCK-a" 26 s niklovaným záverom by som bral hneď...
Škoda že ho tak nevyrábajú sériovo... :(
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Skoda ze sa hlavne a zavery - nerezove, nedaju posielat postou ako ine somariny. :D Celkom zaujmava stranka.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Tak posielat postou hlavne a ine suciastky :-)
Potom by aj postarky museli mat u nas kurzy sebeobrany a neprestrelne vesty + combat vybavu.
A ako by si autorizoval objednavku, ze je to konkretne pre teba ?
Keby na postu prisiel rozlozeny SA 58 ako by to tam mohlo vyzerat :-)
Postarka pri zvonceku "Dobry den tak mate tu ten samopal, ak nemate cas zanesiem ho naspat na postu a tam si ho potom prevezmite, ponahlam sa lebo sused vo vedlajsom vchode si objednal deserta a uz volal ze kde som".

:-) :-) :-)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3129
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

BKSL: v USA je to bežná prax, objednáš si pušku, k nej desať bední surplus munície po 60 dolárov za bedňu a o dva dni ti zvoní pri dverách pošťák. Častokrát je to munícia zo skladov ČSLA, ktorú u nás nekúpime lebo je bárz nebezpečná a mohli by sme s ňou náhodou niekomu ublížiť :lol:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Tak uz mam doma 2 kg stojinu aj botky na zasobniky G26.
Objednal som to z http://GLOCKPARTS.COM
Postovne 3 dolare, ziadne clo, prislo mi to za 7 dni na postu ako doporucena zasielka, no parada :-)
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

S glockparts.com mam tiez skusenosti. Su spolahlivi a zozenu aj veci, ktore nemaju na stranke a sklade, staci im napisat mail.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Stojina vymenena za 2 kg. Spust ide o nieco lahsie, ale hlavne poznatelne plynulejsie. Predtym mala spust viac taky bodovy odpor, pri 2,5 kg stojine.
Uvidime na strelnici :-)
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Odporucam este prelestit. Stojina sama o sebe (ako vyjde z tovarne) je drsna, ked jej zlestis povrchj a povrch tiahla, kde sa dotykaju, pojde to o poznanie plynulejsie.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

spherixis ked som z G26 vystrelil viac ako 700 nabojov a neviem kolko krat stlacil este spust naprazdno tak sa mi uz lestenie stojiny a tiahla neoplati, ci oplati ?
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

BKLS

Pokial to len prelestis urcite nic nepokazis. Pochybujem ze stacilo 700 vystrelov ten material je dost tvrdy :cry:
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

asterix - budes teraz na G nieco objednavat? potreboval by som na moju G19 patku rukovete. Ty poznas ceny aj miesta.... Okrem esteticko / protispinoveho vyznamu ma este nejaky? :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"