45ACP (komolý kužel)

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Jack ale to .40 SW musi mat dobru navazku aby prerazilo.
40 SW ma zastavovaci ucinok lepsi ako 9 mm Luger, ale prieraznost je na podobnej ak nie nizsej urovni ako 9 mm Luger.

OPRAVA:
Namiesto 10 mm AUTO som opravil na .40 SW. 10 mm AUTO je "trochu" silnejsi naboj, moja chyba trochu som sa sekol :-)
Naposledy upravil/-a inspiring_kepler v 23 Júl 2009, 20:21, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

BKSL, to áno. Kdesi som čítal, že väčšina sortimentu 10mm Auto je dnes robená s menšími navážkami, aby späťný ráz nebol príliš vysoký a zbraň bola stále komfortná aj pre účely sebaobrany. Ale stále je to náboj, ktorý (samozrejme v zodpovedajúcej laborácii) americký strelci používajú aj na lov stredne veľkej zveri.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

.45 ACP EFMJ majú v Senci.
friendly_cohen

Príspevok od používateľa friendly_cohen »

to su vsetko len dohady, lebo nepoznam nikoho kto by to vyskusal.45acp alebo magnum357 ? ja osobne to skusat nechcem(na macovi).
inspiring_spence

Príspevok od používateľa inspiring_spence »

daju sa u nas kupit 45.acp komoly kuzel od fiocchi?zatial som vydel iba od winchestru v hermese :roll:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

45 je strašne pomalá tak u nej komoly kužeľ alebo dutina nemá večši účinok ako FMJ a niektore zbrane s nim aj sekaju
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

g30 napísal:daju sa u nas kupit 45.acp komoly kuzel od fiocchi?
Krabka vyletela laufom uspavadla. Kupoval som v TaT no oni zvacsa kupuju od Frana. S bratislavskym nestracaj cas, zavolaj si do NR.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"