Zbran pre mladeho...

inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

Animal, maš pravdu, už len posledne poznamky:

Počuvaj Anonym, tak ma niekedy pozvi na ten paintball, uvidime...

Na internete (nebudem robiť reklamu, zdroj neuvediem) sa teleskopické obušky pohybujú od 672 Sk (nekalený) po 1340 Sk (kalený, 26").
Personal alarm - teda príveskový alarm stojí asi 14 dolárov.
eager_moser

Príspevok od používateľa eager_moser »

Este k tym teleskopom, ja mam kaleny 21 palcovy cierny od ceskej firmy Fly. Stal asi okolo 1000 - 1200 Sk v Auparku, presne neviem. Ta firma ma web www.fly.cz.
Kupil som si ho hlavne zo zvedavosti a je to sikovna vecicka. Skusal som s nim opakovane rany najsilnejsie ako som vedel :D na konstrukciu garaze z lesenarskych trubiek a vobec nic sa mu nestalo. Dost som bol prekvapeny, cital som predtym na neho recenziu a neveril som ze to znesie. O lesenarskych trubkach sa to ale povedat neda 8)
Teraz sa ten obuch zabyval vo dverach mojho auta, len tak pre istotu, ked nemam so sebou nic vyzivnejsie.
inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

Ja som im nejak neveril, nepacili sa mi (cital som o nich v časopisoch), ale minule sa mi jeden dostal do ruky, taky menši, kratši, a celkom sa mi zapáčil (lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť), ale zase kupiť ho? Nemožem mať predsa všetko. Možno niekedy si urobim taku radosť. problem je, že teraz nie som v takej kondicii , aby som ho mohol učinne použiť, aj preto verim svojej 357 trošku viac. (opäť pripominam: dufam, že sa braniť nikdy nebudem musieť).
eager_proskuriakova

Príspevok od používateľa eager_proskuriakova »

Ono je pekne povedat si zdrhnem!-ale malo kedy sa to da!!! :cry:
inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

To je jasne, proste vyber si tu z toho co chces, myslim, ze sme tu popisali dosť, len stále mysli aj na paragraf: Nutná obrana a krajna nudza: obrana nesmie byť zjavne neprimerana utoku.
Vieš, ja som si až vo vyššom veku uvedomil, že z tych bitiek, ktore som prežil, som väčšinou vyviazol v pohode ja ale aj moji súperi, ale koľkokrát by stačil jeden nevhodný úder (napríklad som z obľubou používal rúčku motylika), a mohol som trvale zmrzačiť chlapika, a ťažko by bolo vysvetľovať policajtom, že išlo o obranu. A do smrti by som mu platil bolestne. (ale ak by som to nebol urobil ja, bol by možno zmrzačil on mňa).
Tak sa drž.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Keď som mal ja šestnásť (kde už tie časy sú?!?) tak o teleskopickom obušku som ani nepočul... Ale nosil som kus elektrického kábla (trojfázový, 4 hliníkové vodiče, vonkajší priemer cca 2,5cm, plastový obal) dlhý 35-40cm, obalený športpáskou (na hokejky). Ver mi, že fungoval - školu som mal v cigánskej štvrti. Buď v kapse na chrbte, tak, že bol hneď pod vrchným zipsom, alebo vzadu na chrbte pod vetrovkou napchatý za opaskom.
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

konecne niekto s realnou VYUZITELNOU skusenostou-lacne a brutalne ucinne....kamos tebe verim,toto poznaju skutocne ludia co to aj potrebovali,retaze boli pre teplych pankerov a ine sfetovane existencie.......MystiQ tohto pocuvaj ten hovori zo skusenosti a reality,marker setri na animala a OK suciastkyho :twisted:
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

skoro som zabudol,ked si pravak,tak pohotovostna poloha je v lavom rukave :wink:
eager_proskuriakova

Príspevok od používateľa eager_proskuriakova »

Ok :D
tak sa po niecom popozeram... :shock:
Neni nieaka good znacka teleskopakov??? :roll:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

MystiQ napísal:Ok :D
tak sa po niecom popozeram... :shock:
Neni nieaka good znacka teleskopakov??? :roll:
Opakujem čo tu už bolo, pozri sa pre inšpiráciu napríklad na www.fly.cz a choď sa opýtať do najbližšieho obchodu so zbraňami...
eager_moser

Príspevok od používateľa eager_moser »

Anonymous napísal:huraaa s markerom na naivku animala.......a ty OK suciastky ak nemas strach tak dojdi s nejakou bandou napr.na ihrisko do Ivanky a tam uvidis co je BOLEST :twisted: ale az ked bude teplejsie aby si sa neschovaval v hrubych kabatoch :twisted:

Btw. animal naco ti je zelezo vo dverach auta ked pojdes k nemu a vtedy ta niekto napadne..... :roll:
Anonymny: zelezo v dverach auta mi je nanic, kupil som si ho zo zvedavosti, ako som uz napisal. Ked ma niekto napadne, tak sa snazim vzdy zdrhnut, a ak to nejde tak 2 palec .357 magnum alebo USP, podla nalady.
inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

Ok, tak v ivanke: ja s 357 a vy z markerami. Co ty na to?

A aby som sa vratil k tomu teplemu obleceniu: sam si si dal odpoved na otazku pouzitia markera v zime. To musim utocnika asi vyzliecť predtým, kym do neho napalim dávku paintballových guličiek, však?

To igrlík: Ty nie si nahodou z PO?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Okparts napísal:....
To igrlík: Ty nie si nahodou z PO?
Nie náhodou, úplne úmyselne!!! :P
inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

Tak som neodolal, a kupil som si teleskopa, takeho stredneho, vraj kaleneho, stal 1200, ale surne som ho potreboval, lebo som siel niekam, kde som nemohol zobrat zbran.
Fajna vec, pohotova, ale vhodna asi fakt len ako nudzove riešenie. Ked sa nevies branit poriadne rukami, tak ten obusok ti len zavadzia pri uteku (haha..).
Hlavne treba dať pozor, aby ti ho niekto nevytrhol a nepouzil proti tebe.
Ale všetko chce cvik.
Inač počul som, že niekto ohol taky (z najväčšou pravdepodobnostou nekaleny) obusok o hlavu.
Nechcel by som...
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

To nosis naozaj vsade zbran a kde nemozes, zoberies aspon obusok? Pocuvaj, nemas ty nejaky stihomam? :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"