ČZ 100 alebo ČZ 110

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Prečo má byť skúška sily zase so mnou?! Po tom, čo sa stalo tomu poslednému, sme sa predsa dohodli, že ja už nie. Že ďalšieho zavrieme do klietky s opicou.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Joe napísal:... ale na denne nosenie a na to,ze z nej vystrelim raz za cas,mi to zrejme bude stacit. Ako som pisal,neskor si planujem kupit aj nieco na strelbu presnejsie.
Ak to dobre chapem a este len zacinas so strelbou (novy ZP) a budes zbran nosit, aspon zo zaciatku by bolo vhodne pravidelne so zbranou trenovat kvoli zakladnym navykom. Odhadom aspon zopar tisic vystrelov rocne.

Joe napísal:... ale aj tak by som radsej podporil tie nase ceskoslovenske.
Patriotizmus je pekna vec, ale z toho, co som cital na ceskych forach, to nevyzera tak, ze by si aj Ceska Zbrojovka patrioticky nechavala top kvalitu pre domaci trh. Skor naopak :(
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

To Arminius:
Zanedlho na to, ako to Lenin spomínal, zomrel na Syfilis, takže kto vie ako to "súdruh" myslel... :lol:

To Joe: Vitaj a dobre rozmýšlaš, do CZ 100 chcem ísť aj ja, už sa mi jedna "rysuje"...9mm je 9 mm. Ale .22 mi na terče bohate stačí...
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

este u Novakovskeho v KE je pomerne siroky vyber novych aj pouzivanych zbrani. Mne sa to tam pozdava.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 09 Dec 2009, 08:30, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

aris napísal:este u Novakovskeho v KE je pomerne siroky vyber novych aj pouzivanych zbrani. Mne sa to tam pozdava.
Počkať , veď niekto / Elektron ? / sa zmieňoval , že menovaný od nového roku už mal končiť :?:
Čo , ešte funguje :?:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

funguje, je v pohode.

Skoro vzdy tam ma nejakych zakaznikov (aj ked stale ma na dverach cedulku, ze z technickych pricin zatvorene; asi ju zabudol dat dole :) )
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Zdravim chalani. Bol som na sluzobke,reagujem az teraz. Vsetky rady beriem na vedomie a k srdcu :wink: :oops: Mam zopar ponuk a vyzera to tak,ze zanedlho budem mat za opaskom okrem mobilu aj deviatku. Tesi ma,ze je tu viac ludi co z CZ100-kou maju dobre skusenosti,potreboval som to pocut,pretoze niektore recenzie mi davaju chrobaka do hlavy. :? Viem,ze nie vzdy sa patriotizmus vyplati,ale ja ako byvali vojak z povolania uz inac rozmyslat neviem. Je to mozno aj hrdost.Bol som dost dlho v zahranici a naisto mozem povedat,ze som rad,ze som slovak. Inak,tu predajnu v KE nepoznam,tak ak ma niekto viac info,tak to rad omrknem.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe

Daj do vyhľadávača google maps - " Alejová , Košice

Je to medzi týmito bodmi , v podstate vzadu vo dvore v bývalej budove Zväzarmu / autoškola / . Poprípade sa spýtaj na vrátnici , navedú Ťa :wink:
Dá sa aj po vedľajšej ulici Ostrovského - prvá doľava , vchod do dvora .
Auto nechaj radšej vpredu pred budovou , dá sa aj priamo tam , ale toto je asi najjednoduchšie :wink:

G - HOTEL U LEVA*** REŠTAURÁCIA-Alejová, Košice - Juh, Košice,

H -GYMNÁZIUM- Alejová 1, Košice - Juh, Košice, Slovakia‎-
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

z cesty od starej nemocnice hore na zelezniky odbocis doprava smerom na sidlisko, ale neodbocis po hlavnej doprava na Turgenevovu, ale ides rovno tiahlou zakrutou vlavo. Na konci tej cesty odbocis dole doprava do dvora.
Myslim, ze tam je Secar. Tam to uz najdes.


edit:
48°42'11.05"S
21°14'52.96"V

Ostrovskeho ulica
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Dobre instrukcie.Myslim,ze nebudem mat problem toho Novakovskeho najst. Poznam tu cast mesta celkom dobre. Mozno to zajtra omrknem. Mam stretko v KE,tak dufam,ze budem mat cas. Dam vediet ako to tam vyzera.Inak,nedavno som bol v KE v Municaku,ale bohuzial,iba jedna pouzita 9-ka a chcel za nu celkom dost :( Chlapik bol fajn,dal neake rady a vizitku :lol:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe
nedavno som bol v KE v Municaku,ale bohuzial,iba jedna pouzita 9-ka a chcel za nu celkom dost
Počkaj , počkaj ....
V tej pasáži - podchode sú dve predajne :!:

Muničák - http://www.municak.sk/content/view/18/39/

Polovníctvo MN - http://www.polovnictvomn.sk/index.php?ctg=predajna

Tvoja poznámka sa týka pravdepodobne MN - Novák . :wink: , nakoľko Muničák je len na airsoft a spol .
A je celkom pravdivá - Novák je drahý - všeobecne :!:
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Hej,hej Arminus. V municaku som bol,to mas pravdu tam maju iba airsoftovky a bol som aj vedla u polovnika a prave ten tam mal iba jednu drahu 9-ku. Dnes som bol v KE hladat toho Novakovskeho,ale bohuzial aj napriek tomu,ze mi chalani radili kde to je,tak som to nenasiel. Zrejme starnem. :cry: Chodil som tam hore dolu,zmrzol jak Nastenka v Mrazikovi a nakoniec s dlhym chobotom isiel spet do kanclu pokracovat v porade. :x Mozno to skusim este raz v sobotu,dufam len,ze mi vyjde cas.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe - alias Nastenka :lol:

http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&p ... 20Ko%9Aice

Skús ešte podľa tejto mapky . Pokyny sú pre auto . Spoje MHD hádam nepotrebuješ , či......

Červený krúžok znázorňuje zástavku električky .
Ideš smerom od Železníkov , vidíš z diaľky ostrovček na nástup . Nedá sa prehliadnuť .
Držíš sa v pravom pruhu a PRED zástavkou asi 10-20 m odbočíš k takej vyššej budove . Má 5 poschodí . Na čelnej strane je / bola niekedy / reklama na autoškolu Bartók . Pred budovou je také menšie parkovisko .
Na pravej strane cesty je prvé od Železníkov :!: :!:
Zaparkuj a pešo sa pomaly vracaj po chodníku a prvá doľava cez taký akože mostík .
Po 300 ? m máš na ľavej strane veľkú bránu do dvora .
Vojdeš a dáš sa zasa doľava a na konci vpravo je vchod do budovy . Na dverách zelené mreže .
HOP a si tam .
Je ale pravdou , že aj ja som po prvýkrát maturoval ,kým som našiel , taký je zašitý .
Dúfam , že nepoblúdiš ..... :wink:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

xxxxxx
Naposledy upravil/-a aris v 22 Okt 2014, 20:42, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"