III. kolo Komárňanskej ligy v praktickej streľbe + WFC

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Prepáčte mi BBPD Team, že som Vás nespomenul ! A neželám si, strelci a strelčatá, aby ste vypisovali BB Puding Team, pretože to bb znamená Baletní Bystrickí......., hehehe :D :D :D
Neodvážim sa ani v tajných snoch spomenúť Turčiansky strelecký klub dajako hanlivo, pretože firma BalisOil. by zrušila Rasťovi sponzoring pre nemenovaného BalistOila :lol: :lol: :lol: .
Ale vážne, ak sa chcete počúrať od smiechu, príďte do Komáromu - aj s repelentom - srandy bude kopec .
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to Bionda: Baleťák by aj prišiel, ale v Drôtovni Hlohovec majú odstávku, a nemá kto Baleťákovi doladiť gun :? :? :? Prehováral som ho, prosil, na kolenách kľačal a nič :!: Dôvod: Pekná sestra z Tekova ho sekla: "Buď ja, alebo Norinko ", a ešte sa bojí, pri jeho streleckých schopnostiach na pohyblivé ciele, že ju budem opalovať, a on ma netrafíííííííííííííí. A vymalováno jest :roll: Škoda, nebude ma mať kto poddrbá..ť :( Noacoak na to má Copyright od DH Ciao kamossss :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

BalistOIL, v mojom prípade máš na výber 2 možnosti: buď budem oficoš a to som členom klubu Nový Tekov (tu nazývať jogurt team aj wertyho a spol sa ti nemusí moc vyplatiť) a neoficoš možnosť pre teba môže byť napr. SIG SAUER Team - a tu ťa moji kolegovia v poslednej dobe stále vyrábajú, takže ani to sa na jogurtov nehodí.
Jedine že by si ma bral samotného ako team. :lol: :shock:
Do Komárna príď Rastík a nevyhováraj - nevieš vyššie postúpiť - to ťa nasiera :wink: , ale my ti veríme a aj doprajeme :twisted: :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Počúvaj Igoca, pod tou čiarou sa ti tie zbrane nejako rozmnožujú.
Už o chvíľu budeš čo stage - to iný lauf :lol:
Dám ti radu: kúp si SIGa a všetko predaj - hneď budeš vyhrávať - toť realita :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Rob: SigSauer to je značka kosačiek alebo šijacích strojov :D :D :D - nič mi to nehovorí, sorry
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Igi mas pravdu co je to sig :?: :roll: rob-ja niesom podnikatel ale statny zamestnanec s biednym platom,no neham nech sa aj jogurty chytia s luskacmi :lol: drzte sa WFC laufy :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Balistik poraď , čím vymlátim jogurtov na Dolnej Zemi. K100Mk6 Dynamic Long, CZ SP-01, alebo Bruni Beretta PX4Storm. Ja by som bol za tú Berettu PX4 ale nechám si poradiť. Dík
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved jogurti este ze maju Dusana co ma siga inac sa nechytaju na buchacov :lol: Vies co na nich keby som mal par zasobnikov na viac mi staci aj 82 :twisted: ty igi prid na trening naucime sa taktiku,aj tych mojich musim dret ,lebo idu dobre a potom kazia co sa da,a pritom na to maju :roll: Ale k otazke scim to ti povedat neviem co na nich ked u teba sa tie zbrane menia podla okolnosti,ty si šaman mal by si vediet :lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Igi zoberme všetko čo máme a ukážeme sopliakom ako sa robí, každý parkúr inou zbraňou. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

SIG1 napísal:..... každý parkúr inou zbraňou. ....
a mas DQ :lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

No a čo ale bude povstanie :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Dobre, beriem si Berettu PX4 Storm, je to plynovka :D to na jogurtov stačííííííííííííííííííí :P
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Igoca ved ty mas vysledky zakazdym ako keby si na popre strielal plynovkou, takze ber co prve chytis. Na vysledku to nebude vidiet
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nebojte Igoca sa zlepsi :lol: len ho zoberem do parady :wink: asi idem si puknut co budem :lol: nepride niekto do Klastora :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to roman: bingo, čo piješ ? keď piješ .
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"