Plynove naboje

inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

anapolon: však si daj do googlu "poplašné naboje" a máš to. myslím že za nejakých 8 sk by nemal byť problém nájsť.

Elektron : veru toľko. Je to na hlavu. Keď za taký luger si dáš kolo 5sk.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

OT: Pani skusal niekto uz plynove naboje 9mm v normalnej zbrani, trebars v Kacke :?:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Plynovy naboj 9mm je dlhsi ako nabojova komora 9luger,takze do kacky by si ho nedostal.Jedina sanca je revolver.
inspiring_haibt

Príspevok od používateľa inspiring_haibt »

maros: pokial ja viem plynovy naboj je praveze kratsi aby si nenapchal do plynovky normalny ale niesom si isty
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

SnipE_88: Aj mne sa zdá, že je dlhší plynový ale len keď porovnáš nábojnice. Ostrý má ešte guľu takže preto sa nezmestí do plyňáku.
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Teraz som to skusal na USPcku a nezmesti sa plynovy do ostrej, trci z komory asi tak 2mm. takze pouzit sa to neda ...
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Dik!
Myslel som si ze to bude takto osetrene. :cry:
inspiring_haibt

Príspevok od používateľa inspiring_haibt »

nj myslel som nabojnicu :oops:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Este musim dodat, ze nabojnica 9mm Luger, je o nieco sirsia ako poplasna 9mm P.A.K. :wink: a je aj skutocne dlhsia ako Luger, takze sa nezmesti do nabojovej komory pistole raze 9mm Para/Luger a naopak, bez zasahov do plynovky, ale to uz je nelegalne :D. Keby sa aj zmestila ta poplasna do normal pistole, tak strati gun samonabijaciu funkciu a asi by vam po vystrele nenatiahla zaver. Ale v revolveri cal. 38special a 357mag, by mali fungovat aj tie plynovacke/poplasne revolverove nabojky 9mm/380R Knall.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

no tak s mojich skusenosti najlacnejsie strelivo je "domace" S&B da sa kupit za 8SK kus, lacnejsie som ozaj nevidel, nemecke RWS a Umarex sa predavaju od 10 do 12SK. RWS neodporucam pre tych ktrori maju slabsi uder kohutika, maju dost tvrdu zapalku...
A co sa tyka toho zabezpecenia no neviem neviem...Do mojej 9mm plynovky bez problemov napcham (skusal som samozrejme delaborovany) 7.65BR, sedi do tej zbrane ako orginal, no vystrelit to by som teda neskusal samozrejme.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Nerozumiem sa do plynových nábojov , tak sa preto pýtam , je toto možné , dá sa to vôbec :?:

http://www.pluska.sk/aktuality/hamuliak ... tavku.html
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:38, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Sak preto, to by musel by ku... ze plyn :lol:. To musel byt dobry magoro. Asi hrava nove GTAcko :lol:.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Šak veď práve :!: Aj mňa laika plynového to preto zarazilo , lebo pokiaľ viem , tak v hlavni plyňaka je nejaká prekážka , o ktorú sa strela :?: rozprskne a von z hlavne ide v podstate to ktoré médium , alebo nie :?: :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Nie ta prepazka je tam k zabraneniu strelby ostrej municie. Ono v nabojke je ta drazdiva latka v pevnom skupenstve (napr: kristaliky, granule, alebo cojaviem co) a ked vystrelis, tak sa premiena do plynneho skupenstva, ono sa to deje do vzdialenosti zhruba 10-20cm od ustia hlavne, takze rozbit s tym sklo na zastavke z iduceho auta, nieje mozne, jedine, ze by si tu plynovku po niekom hodil :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"