LONG SHOT 2011

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

3500k: Dik, a snad raz budes :wink:

Aspon par narychlo stiahnutych fotiek:

...snazim sa v tej mirage cosi dovidiet na 300m...
Obrázok

Terce na 1076m (su uplne vlavo vzadu ako zacina les)
Obrázok


Gunslinger
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

UF - Guns, mas pekne startovne cislo...
Pekna strelnica. Ani tie lesy trocha nezmiernili vietor, resp.okrajovi strelci nemali slabsi vietor...?
Buduci rok urcite idem.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

sniper68: To sme sa zhodli viaceri :D uz sme minimale traja co sa chystame

vysledky a body : http://www.longshot.pl/wynikiEN.htm


aky velky bol terc na 300 a 600 metrov ?
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

GUNS - Kurňa, je ti jasne ze si mohol vyhrat?! Do prdele... Podla vysledkov bol priemerny nastrel cca 40 bodov na 800... Tie ti chybali.
Och.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Turbi: Na 300 a 600m mal ten terc tusim 50 cm priemer (na 800m a 1076m mal meter)

Sniper68: Presne ako vravis... :roll: Stacilo mi tu 800ku odstrielat ako priemerny strelec a domov by som niesol Steyra... :evil: Ale nieeeeee, ja musim ist na co najlepsi rozptyl a zbytocne to prespekulovat :x (Ivo vravel ze uz ked ma videl na ciare to naklikavanie treti krat menit vedel ze to neskonci dobre... :lol:

Lesy ten vietor moc nezmiernili, tie stromy su dost vysoke ale pri strelbe na 1076m 308move strely aj tak isli ponad ne. Problem skor bol ze clovek nevedel ako to fuka tam dalej, nebol tam ani jediny krik, ani jediny stromcek, ani jedna dlhsia trava, magnum (ktori strielali samostatne na postoch napravo pri lese) tam vraj mali na 600m aspon jednu malu stuzku na krajnom terci, ale standard sa mohol odrazit len a len od toho co clovek citil na tvari a na mirage :? cize zpola to bolo ozaj o tom streleckom stasti.

Lovec sa umiestnil vyborne i ked mal tiez smolu, keby nastrielal tak ako nedavno v senici mohol v magnume tiez bojovat o medaily, a Jiri si zasa nevsimol ze mal Nightforce o otocku dole (asi nechtiac pri cisteni zbrane) a mal prazdny terc na 300m, proste smola.

A jo, dufam ze buduci rok tam valime spolu :wink:


Gunslinger
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"