Strelnice v Bratislave

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

CC - utorok a stvrtok - 16:00- 19:00

btw- v utorok tam bol teda natresk...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

zajtra tj 26.4 vo stvrtok bude Colt Club zatvoreny pre verejnost
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 19 years 1 month

Príspevok od používateľa marksman2 »

Chcem sa len spýtať Bratislavčanov. Minulý týždeň sa na strelnici pri Slovnafte o dušu strieľalo - je opäť aktívna???? Bol som v tom, že skončila. Vedel by ma niekto uviesť ma do obrazu? Vopred vďaka.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Je to komplikované...
Minulý víkend tam boli preteky z historických zbraní.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

Prosim, kde sa da v BA alebo okoli ist strielat puska? 7, 62X39. Aspon na 50 - 100 m, kde su normalni ludia, otvorene cez vikend a normalne ceny?
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Máš náročné požiadavky, ak Ti nevyhovuje Zohor, tak Trnava :)
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

Zohor chcem skusit, ale po tom co tu citam.... no neviem neviem ako ten Zohor sadne...

tak sa obzeram okolo :D
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

dirty.harry napísal:Máš náročné požiadavky, ak Ti nevyhovuje Zohor, tak Trnava :)
v Trnave tiez na mna skusili fintu s viacerymi ludmi... (frajerka dala zasobnik) a hned to malo byt 10 eur. a predtym ma z inej casti strelnice vyhodila policajtka (pritom na mna nevedome mierila zbranou) frustrovana 10 rocnou prazdnotou v jej <> (zevraj to maju objednane, mna tam vsak poslal spravca). strelnica bola poloprazdna ale aj tak si na tom potrpela

takze suma sumarum, ti normalni ludia, no neviem neviem. asi najlepsia bude daka klubova

Edit: TT zmenene na Trnava aby sa predislo pomyleniu si strelnic
Naposledy upravil/-a inspiring_swanson v 12 Máj 2012, 21:07, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

Peterson, u vas sa neda?
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

myslim ze Vistuk je len na kratke, resp kalibre do kratkych
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Lukee1811 napísal: v TT tiez na mna skusili fintu s viacerymi ludmi... (frajerka dala zasobnik) a hned to malo byt 10 eur.

hmmm to ma trochu udivuje (ale netvrdim ze sa to nemohlo stat) osobne chodim tam uz dost dlho ale este sa mi nestalo ze by spravca bol somnou pri strelbe cez prazdniny sme tam chodili cela rodinka 4ludia a aj sme vsetci strielali ci uz kratk alebo dlhe ...... no a este ani raz sa mi nestalo ze som strielal vecsinou 1:30 za 5€ :oops:
Lukee1811 napísal: a predtym ma z inej casti strelnice vyhodila policajtka (pritom na mna nevedome mierila zbranou) frustrovana 10 rocnou prazdnotou v jej <> (zevraj to maju objednane, mna tam vsak poslal spravca). strelnica bola poloprazdna ale aj tak si na tom potrpela
to ti verim ale zalezi kedy si tam bol ...ono najlepsie sa tam oplati ist od 11:30 do 14:30 OZ maju po zamestnani a su na obede "bycajny ludia " este pracuju a dochodcov tam vela neni :wink:

poobede to uz je horsie a bez tel rezervacie sa moc neoplati chodit št. od 15:00 "patri" combatu .... a stredu tusim škp ..... ale aj to sa mi stalo ze št po 15tej som si z kratkej buchol dositosti combataci buchli vtedyy dlhe ...



Ravenn napísal:Prosim, kde sa da v BA alebo okoli ist strielat puska? 7, 62X39. Aspon na 50 - 100 m, kde su normalni ludia, otvorene cez vikend a normalne ceny?
ak si dobre spominam tak vistuk je "len" 50m a max malorazka ...... ale peterson spominal nieco o tom ze by sa mal robit novy posudok ... takze najlepsie ked mu napises PM
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Nomed: spravca so mnou nebol. na zaciatku ked si zapisoval moj ZP a frajerkin OP (na moje vyziadanie, inak sa o doklady nikdy nezaujima) povedal ze 2 osoby = 2 x 5 Eur. Som ho musel skorigovat ze ideme na jeden stav a frajerka nema ZP, cize nemoze samostatne strielat. V mojom predchadzajucom prispevku som to napisal tak, ze to vyznelo tak, ze nas pozoroval tak sa necudujem ze si to tak pochopil :)

Bol som tam v sobotu, niekedy okolo obeda. Nastastie som sa rychlo ukludnil nakolko som stretol dvoch foristov :)

Strelnica ma moznosti dobre, ale samozrejme by bolo treba nejakych investicii. Kebyze to nemam 2 minuty autom od frajerkinho domu, ani tam nevkrocim. Správca ma tazko na haku (aspon mna), a olympijsky vystrojeni, v cyklotrenkach obleceni strelci z tych netakticky vyzerajucich 22lr na mna vzdy pozeraju s maximalnym ohrdnutim, ze ako si dovolujem vlastnit neolympijsku zbran, ktora je urcena na zabijanie (v sebaobrane samozrejme) a nie na disciplinovane mierenkovanie na 25m so zadrzanim dychu!!!! :lol:

Ale sme OT, Trnava neni v Bratislave.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Prosím vás, keď už musíte rozoberať trnavskú strelnicu v téme strelnice v Bratislave, píšte to aspoň celým slovom, strelnica TT sa veľmi ľahko podobá na strelnicu T&T, ktorá v Bratislave skutočne je a niekto by mohol nadobudnúť dojem, že píšete o nej.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

LUKE1811- ten tretí odstavec s ohrdnutím zo strany športových strelcov bol snáď len zlý žart. Žiaden športový strelec nebude strielať v cyklistických šortkách a podľa popisu ich zbraní mám skôr pocit, že komplexom trpíš ty.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Pena, ak ten sportovy strelec (v tomto pripade strelkyna) povie: "Chodte si tu velku gulu strielat niekam inde prosim vas!", tak to dost vyznie ze ine zbrane ako sportove malorazky neuznava. Zevraj z toho ramosu strhava a zlakyna sa.

Cyklosortkami som myslel obtiahnute, leginoidne nohavice ktore su prilnate ku kozi. Výstuž na zadocek som si nevsimol tak zrejme neboli prednostne urcene na cyklistiku :wink:

Pod sportovym strelcom si ja skor predstavim IPSC, ti na ktorych narazam su olympijske discipliny, a ti maju k sebaobrannej komunite aspon podla mojich skusenosti dost vlazny vztah


Obrázok
toto myslim. Ja uznavam strelbu pre mna za mna aj z vodnej pistole ale naopak to tak casto nie je
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"