Test K100 vs Glock

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

ja neviem ale pisat sa da do nekonecna a tak isto to aj citat , ale tomu ze si na zivo vyskusam buchacku na strelnici poriadne do sýta sa nevyrovna ani popisana cela planeta, jednoducho tu sa daju rozoberat mozno tie technické parametricke veci aj to je ťažko, ak vie niekto aspoň trocha stielať, tak potom ide len o sympatie, ja by som si Gčko dal povedať nemám prit nemu nič takú 17tku, ale nesedi mi a mám k100a vyhovuje mi. ale to je čisto subjektívna vec !!!! na súťaži sa dajte do squadov aj G aj K a potom porovnavajte :) nie ?
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Hari »

A bola nakoniec ta sutaz????Uvedomte si ze zbran je vec ako cokolvek ine co uziva clovek.....ako mobil,auto,ci cokolvek.......kazdy si vyberie svoje...to na co ma...co mu sedi a paci sa....ja mam Glock bo sa mi pacia hranate veci,jednoduche,ucelne.....a ziadne blbe kladivka,vzadu na zavere nemam rad,ziadne poistky a ani zlozite tvary ma nelakaju,preto mam glock.je super a to ze sa niekde pise ze je to najlepsia zbran ci nie neriesim.....mne sa paci,striela sa mi s g-ckom super a nikdy ma nesklamal....je na Svete velke mnoztvo zbrani no s Glockom som neurobil chybu a novy som kupil v obchode za 500 eur 4.gen...tak neriesim nic,na strelnici sa vyblbnem.na nosenie mu verim a nemenim co bavi to bavi......risit treba ine...a to trafit ked treba ...tam kde treba......bez stresu a rychlo....The ende a nenatahujte sa za vtaky jak maly chlapci.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

Porovnávať sa bude vždy a všetko. Kazdy chce to najlepšie pre seba,je to normálne .... A inak téma je 4r stará...
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Hari »

Servus Ludia,je uplne jedno co mate za pistol,je to suma fuk,jedine co je hlavne aby ste ju vedeli obsluhovat,strielat z nej a aby fungovala ako ma.Ja som prave na misii v Afganistane,my tu mame CZ82-ky....co mam teraz plakat,ze tu nemam svoj G-17?Pistol je aj tak len sekundarna zbran,na kratko,tu maju bulhary svoje makarovy,ci ine armady glocky,sigy........setko mozne,takze ak mate zbran na ktoru je spolah,viete s nou strielat,mate vyhrate.....ja aj z 82-ky nabucham rychlo na 25m 3-5 ran do 15cm,kde chcem,takze uz nerieste tie trapne pico....ci ta znacka ci ta,berte do ruky co Vam sedi a co hra,ostatne je nepodstatne......
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa polucias »

musím s tebou súhlasiť ,

mal som tú možnosť cvičiť niekoľko armádnych jednotiek s ích 82jakami,

a po dobrom tréningu nebolo nič čo by sa s nimi nedalo robiť, ide len o celkový konfort ich používania ,

streľba samotná je podľa mňa veľmi pohodlná

HARI :
tu sa smozrejme riešia takéto veci pretože mnohý si myslia, že značka je nadradená samotnému výcviku a preto sa rieši čo ktorá má a nemá , a z tvojho pohľadu to môže vidieť len málokto z nás, preto nás ber s rezervou :lol:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

no, v tejto téme miešať pocity s CZ82 v zahraničnej misií. Trochu odveci.

Ak sme pritom, je to hlavne hanba našej armády a MO SR, že posielajú vojakov do misií s takou pištoľou.

Rýchla streľba na 25m s rozptylom 15cm- to ide asi len na strelnici. Na rušnej ulici v strese a za prítomnosti nezúčastnených osôb, to je trochu iná vec. S týmto naša armáda v našich podmienkach moc skúseností nemá. To je skôr parketa PZ. A to vieme všetci aká je realita. (teda úroveň streleckých schopností policajtov v uliciach)
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"