Kluby

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Hned by som išiel keby to nebolo tak daleko od Turca :cry:
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Mam jednu otazku. Ma usporiadanie súťaže podľa IDPA stačí ked je strelecký klub zaregistrovaný v SAPS? Keď nie tak kde má byť zaregistrovaný?
Používateľov profilový obrázok
Peter
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 20 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter »

Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

S niekoľkými kamošmi (strelcami) rozmýšľame nad tým, že by sme založili strelecký klub. Zatiaľ sme všetci registrovaný v nejakom inom klube ale ani jeden z nich sa nevenuje IPSC.
Vedel by niekto (kto s tým má skúsenosti) poradiť ako na to? Skúšal som hľadať na nete ale nič sa mi o tom nepodarilo nájsť.
Nejak stručne zhrnúť ako postupovať, kde začať, čo musíme spĺňať, na čo si dať pozor ....... a tak :?:
Zatiaľ sa nechceme registrovať v SAPS ani v inej asociácii ale časom uvidíme.
Dopredu ďakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Skus sa ozvat Ondrejovi Pupalovi - pupala@sskartemis.com alebo skus aj telefon 0918 465 971

S nim sme sa bavili o tomto minuly rok na sutazi, on ti bude vediet povedat aktualne info
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 15 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ahoj siver.
Pokiaľ chcete zakladať strelecký klub je nutné sa rozhodnúť či to bude len "Strelecký klub" alebo to bude Občianské združenie. Pokiaľ nemienite ísť do SADS, tak potreba OZ tam nie je, stačí strelecký klub. Pokiaľ založíte OZ, máte možnosť prijmania 2% z dane, čo nie je na zahodenie, pokiaľ ste šikovný.
Založenie streleckého klubu:
musíte sa rozhodnúť pod kým chcete byť registrovaný. Keď pod SSZ, tak treba kontaktovať SSZ, oni vám pošlú formulár. Ten vyplníte, zašlete aj s členským a ste klub pod SSZ.
Pokiaľ chcete ísť do SADS, je nutné spracovať stanovy, ktoré sa zaiselajú na MVSR ku schváleniu, spolu aj s kolkami (kolko €, to neviem, použi google). Po schválení stanov zo strany MVSR sa registrujete na štatistickom úrade príslušného kraja, kde vým pridelia IČO (ako vždy zase nejaký ten kolok :-(). Čo sa týka DIČ, mi ho máme, ale už si nepametám kde nám ho pridelovali. Keď toto všetko máš, pošleš prefotené stanovi+IČO na prezidenta SADS so žiadosťou o prijatie klubu do SADS a na najbližšiom prezídiu sa rozhodne o vašom prijatí do Asociácie. Nepametám si, že by nejaký klub neprijali, je to viacmenej len formalita.
To je si všetko čo ma napadá, ak niečo hod to sem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"