ČZ 100 alebo ČZ 110

friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Tak kolegovci,chcem vam oznamit radostnu novinu,ze moje randenie na dialku, vcera vyvrcholilo uzatvorenim slubu vernosti na policajnom zbore v TV za pritomnosti reverenda na oddeleni ZP a tym potvrdzujem,ze od teraz budeme spolu bok po boku az kym nas nova novela zakona nerozdeli. :P Cez weekend sme si naplanovali nasu svadobnu cestu do krasneho kraja s vyhladom na ciernobiele kruhy,ktore budu vzdialene iba 15 metrov. Ak nam to vyjde,tak vak popisem,ako nase prve spojenie dopadlo. Verim,ze nam to vydrzi co najdlhsie. Vopred dakujem za gratulacie. :D :wink: (chcel som poslat foto,ale nepodarilo sa :cry: ) [/img]
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Gratulujem
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe napísal:Tak kolegovci,chcem vam oznamit radostnu novinu,ze moje randenie na dialku, vcera vyvrcholilo uzatvorenim slubu vernosti na policajnom zbore v TV za pritomnosti reverenda na oddeleni ZP a tym potvrdzujem,ze od teraz budeme spolu bok po boku az kym nas nova novela zakona nerozdeli. :P Cez weekend sme si naplanovali nasu svadobnu cestu do krasneho kraja s vyhladom na ciernobiele kruhy,ktore budu vzdialene iba 15 metrov. Ak nam to vyjde,tak vak popisem,ako nase prve spojenie dopadlo. Verim,ze nam to vydrzi co najdlhsie. Vopred dakujem za gratulacie. :D :wink: (chcel som poslat foto,ale nepodarilo sa :cry: ) [/img]
Si Ty neni normálni :lol: :lol: :lol:

Ešte dobre , že som dočítal do konca a potom ešte 2 x :lol: :lol:

ŽE REVEREND - už som si brúsil zuby , že by mal byť hádam
referent .... :wink:
nase prve spojenie dopadlo.
A daj si aj viacej čísel a nemusíš len na 15 m ....
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nóóóó, dočkal si sa ! Gratulácia :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 22 Dec 2009, 20:49, upravené celkom 1 krát.
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Kolegovci,urobil som male video na moju novu cz100-ku.Skusal som dat predtym fotky,ale sa mi to nepodarilo. Tak skusam video. Ci sa to podari uvidim po odoslani tohto prispevku. :shock: Ked nie,tak to skusim este raz.http://www.youtube.com/watch?v=QVzz2MBY07Q a http://www.youtube.com/watch?v=72cB8sEnmHc
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

gratulujem podarilo sa :!: :!: :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe

Videjko dobré , len mi povedz , kto bol kameraman , lebo aj jeho prácu vysoko hodnotím ....ako si to vlastne robil :lol:

A svadobná cesta aj so svadobnou nôckou ako , ako ..... ako spojenie tela s telom CZ dopadlo ..... :wink:
Daj podrobnosti , ako si ju popreťahoval a koľko krát .
A semä Tvojej 100 -ky našlo cieľ :lol:
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

To natacanie bolo celkom jednoducho vyriesene. Mam taku sikovnu malu kameru,ktoru som si dal tesne pred seba na podstavec a vyzumoval na patricnu vzdialenost,no a drzal zbran tak,aby bola stale v zabere. Neskor chcem natocit este jedno,ale so slovnym komentarom. To vsak az potom,co sa s nou zoznamim viac. :wink: No a ta svadobna noc nem dopadla dobre :cry: Bol som na strelnici v nedelu a bohuzial,kedze je to obecna strelnica,tak ju mali zatvorenu. Volal som spravcovi,ale sa mi ospravedlnil,ze na weekend sa musim ohlasit dopredu :( Takze,bud mi to vyjde cez tyzden,alebo sa objednam na dalsiu sobotu. Mrzelo ma to,ale o to viac sa na tu strelbu budem tesit. Urcite dam vediet,ako s mojou vernou postupujeme 8)
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Kolegovia,tak som konecne bol vcera na strelnici. Musim povedat,ze to moje prve spojenie s mojou druzkou cz100-kou bolo velmi romanticke a velmi privatne :shock: Povedal by som,az velmi privatne. Kedze je to ta obecna strelnica a bol obycajny pracovny den,tak som tam bol uplne sam. Na urade mi dali kluce,ja som vycvakal €3,30 a hajde na strelnicu. Na to som nebol pripraveny,cakal som neakeho spravcu strelnice,popripade niekoho kto mi poradi co a ako,ale nic. Bol som rad,ze mi dali papier formatu A3,jednu fixku a reku nacrtnite si terc a chodte. Tak som teda isiel. Namaloval som si terc a polozil ho najprv na desat metrov a skusil ako ta cz100-ka striela. Myslim si,ze som stale dobry strelec,"som byvali vojak z povolania a bol som v tom velmi dobry",ale u tejto zbrane som necakal ziadne zazraky,kedze je to zbran hlavne na obranne ucely. Opak vsak bol pravdou :lol: Vystrelil som 12 ran a rozpetie bolo asi 8cm. Potom som to dal na 15m,tak isto 12 ran a rozpetie bolo asi zdvojnasobene. Poviem vam,ze na prvi pokus a na to ze je to cz100 to zrejme nebolo take zle :wink: Rad by som pocul vas nazor. Mozno sa mylim a take rozpetie nie je ziadna slava. Bohuzial,nebol tam nikto,kto by mi to potvrdil,alebo vyvratil :( Proste, sam vojak v poli) 8) :wink: Este taka mala rozmarnost,;chcel som vediet,aky rachot tato zbran robi,takze prva rana bez sluchadiel :shock: :?: :!: Presne tak"blbec" ,este cestou domov som si myslel,ze mam zly prijem na radiu v aute :?: ,stale v nom piskalo :idea: :lol:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Joe
...Rad by som pocul vas nazor. Mozno sa mylim a take rozpetie nie je ziadna slava. Bohuzial,nebol tam nikto,kto by mi to potvrdil,alebo vyvratil Proste, sam vojak v poli)...
.....takze prva rana bez sluchadiel
Ej , ej .......a toto je čo

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=9262#9262

Bez slúchadiel - fasa vec :wink:
Ak nemám / zabudnem a pod. / , tak som si zvykol pootvoriť ústa , aby sa vyrovnali tlaky . Potom je ten pískot miernejší .....
Na vojenčine som strieľal z 57 PLK bez ochrany sluchu , akurát niečo na spôsob vaty , fúúúúj :roll:
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

arminius,teraz si uz spominam,ja som tvoj prispevok cital,akurat som si to daako nedobre vsimol :oops: Takze je mi jasne,ze som neni az taky velky frajer,ale aspon sa mozem porovnavat :lol: Inak som pri tej prvej rane tiez mal pootvorene usta, :o vlastne skusenosti z doby ked sme bojovali za lepsi zajtrajsok :D :wink:
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Ahoj chlapi, aj mne sa dostala akurát do rúk jedna uloženka CZ 100 a som z nej nadšený, vynikajúca ergonómia a aj tá spúšť sa celkom dá, len si treba na ňu zvyknúť.
No chcem sa Vás spýtať, možno je to hlúposť, ale akej farby máte vratnú pružinu záveru...? Lebo tá moja ju má svetlomodrej farby, tak by som chcel zo zaujímavosti vedieť, či ju aj vy máte na CZ 100 - vkách v tejto farbe. Moja je individálny dovoz zo zahraničia, je úplne nová, nepoužívaná, uloženka zo skladu. Nemôže to byť nejaký "fabrický tuning"...? Alebo "exportný model"...?Vopred vďaka za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

ICE

1. otázka - Modrá

2. otázka - ÁNO

3. otázka - NIE

Tie tuningy , poprípade export - o tom mi nie je nič známe , teda aspoň mne ...No nezdá sa mi to

http://www.czub.cz/rezy/CZ100-Plakat_CZ.jpg

Keď pozrieš pozornejšie na tento plagát , vsio jasno :wink:
Samozrejme pri vynechaní , nevšímaní si červenej farby , ktorá znázorňuje rez .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je na novych modra,ked uz bude mat niečo za sebou ani farbu nerozoznaš :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"