ARES 154gr 9mm luger

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Mne merali na chrone 150gr prebijane naboje od Aresu a ja som mal 134 faktor na k100 a kamos tiez na k100 mal faktor 142. :shock:
Tie iste naboje z jednej varky a rovnake zbrane.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem ci prach neni BA9,aspon tak vravel.Ved keby sa mu chcelo mohol by sa prihlasit,vsak JARCI :twisted:
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Dátum registrácie: 19 years

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

chlapci, upratovacky tu nie su, tu ste s inymi ako 154 gr nabojmi ARES off topic.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak mozme zalozit vlakno aj na 147gr,alebo 124,125 atd,bude sa ti to viac pacit :roll:
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Dátum registrácie: 19 years

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

samozrejme, lebo toto je 154 gr
ak tu cches mat bordelv ktorom sa nikto nevyzna, tak prosim
nepisem to sem prvy krat
este raz tato tema je o 154 gr novych
ak chces miesto vtipnych poznamok si pozri kategoriu prebijanie
alebo zaloz novu temu s vystiznym nazvom

jednoducho pod novymi bmw 3 nikto normalny nebude hladat bmw 7 zpred dvoch generacii, priklad.

na prazdne reci a nedodrziavanie pravidiel tu mame vladu a poslancov a ine podobne individua.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nic v zlom ale ked si taky mudri tak nebud anonym,alebo sa za seba hambiš :?: .Je to verejne forum,v roznych vlaknach sa pisu rozne veci,ale do hlavne kalibru 9mm luger vojde predsa aj 147,aj 154.Vid BMV,je taktiez rovnaka znacka ci je to ta rada alebo ona.Ale prosim hadat sa nejdem,su tu mudrci mudri.Ako mi kedysi povedala moja starka nech psy na tvoje se...u
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

to BALISTIK


Názov témy určuje, o čom sa v nej má debatovať. Ak chceš riešiť inú verziu nábojov, založ novú tému. Inak v tom bude chaos.

Súčasne ťa upozorňujem, že ak budeš šíriť podobný flame, akým je tvoja predchádzajúca odpoveď, budeš zablokovaný.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

O.k ospravedlnujem sa :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nedavno som bol testnut naboje Ares 154gr,celoplast.Dostal som krabicu ako cenu u wertyho a spol.na sutazi.Cajicky su to super normalne sa bojim ci mi aj naboj strelil.Testoval som ich na cca 15m na presnost.V K-100,isli spolahlivo az na rozptyl okolo 15cm,lietali aj 10cm nad zamerny bod.Dal som ich do glocka 17c,isli do rozptylu 5cm,presnost vyborna.Isli presne na zamerny bod.Moj zaver ze v K-100 sa mi moc neosvedcili ale do glocka o.k.Na skusku sme mali este aj 147gr,Ares,125gr,atd.Pri strelbe na popre sme cakali vyraznejsie zhodenenie velkeho popra,ale padali dost pomaly.Na popre boli lepsie 147gr Ares.Moj test hadam potvrdia aj dvaja strelci co boli so mnou :lol: V kazdej zbrani ,pri inom strelcovi sa naboje chovaju inak,preto som sa len podelil o moj pocit a nazor. :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Strela je sice tazka ale ma malu rychlost takze poper tak neprevali.
Je to naboj na pohodove strielanie na terce.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ano to som zistil,chcelo by to viac prisypat na popre.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Mozem len potvrdit BALISTIKOVE slova. Je to naozaj lahodne strielanie zbrane sa chovaju velmi pokojne. Na poppre sa da strelit ale nie je to take presvedcive. Asi preto ze je to skor tercove strelivo :roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj buchaju ako poplasniak,tak nejak ticho podzvukovo :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

dnes sme s Borisom a Marekom podnikli lupezny vyjazd do Aresu...a 500ks tychto tazkych knedlikov je uz u mna v trezore. Nemozem sa dockat az z nich par v utorok na SAV-ke vybucham :)
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Páni strelci, rád by som Vám poďakoval za Vaše hodnotenia a postrehy.154gr Ares je vyvinutý na mierenku čomu zodpovedá ,,čajíčkový,,chod záveru a niekdy až obavy či to vôbec obtiahne,že?Na strielanie IPSC a podobne je vhodný na krátke strelecké situácie pre svoju vlastnosť veľmi mierneho spätného rázu.Tak ako píšete aj my sme to skúšali na rôznych typoch zbraní a aj dĺžke hlavní,takže Vaše poznatky sa zhodujú s našimi čomu som rád.Takže keď sa bude strieľať nejaký parkúrik do jedného zásobnička 154gr na krátko a do druhého 147gr napríklad ale to je už na taktike a skúsenostiach každého z nás...Hlavne však chlapi ako som už veľakrát počul : guľami dopredu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"